Chlapci ze ZŠ Vrdy si zahrají republikové finále v Uherském Hradišti!

17. květen 2018, 08:24

Jičín - Chlapci ze ZŠ Vrdy po spanilé jízdě kvalifikací fotbalového krajského kola v konkurenci jedenácti vítězů okresních kol postoupili s plným počtem bodů na 1. místě do kvalifikace na RF, kde navázali na tento úspěch.

Kvalifikace o postup na republikové finále se konala v pěti skupinách. Vrdští chlapci vyhráli skupinu C v Jičíně s plným počtem bodů a tím si zajistili postup na REPUBLIKOVÉ FINÁLE, které se bude konat 24. - 25. května 2018 v Uherském Hradišti (https://www.assk.cz/sportovni-souteze/republikove-finale/rf-minifotbal-slzs-776/).

Do krajského kola se probojovali přes kolo oblastní a okresní, kde dominovali nad výběry konkurenčních škol a vyhráli bez ztráty bodů.

Klukům patří velká gratulace za příkladnou reprezentaci a propagaci základní školy i obce.