Sobota, 23. května 2015

Reklama na webu

Videopředstavení zpravodajského serveru svoboda.info

Proč inzerovat na webu svoboda.info?

Zacílení

 • Reklamní kampaň umožňuje zasáhnout přesně tu cílovou skupinu, jakou požadujete. Lze přizpůsobit oboru a zájmu cílových skupin. Samozřejmostí je nastavení kampaně na určité měsíce, týdny či dny.

Měřitelnost

 • Reklamní internetový systém umožňuje poměrně přesně změřit, jak uživatelé reagují na reklamní sdělení.

Doručitelnost a flexibilita

 • Vaše reklamní kampaně mohou být zobrazeny na internetu nepřetržitě 24 hodin denně. Na rozdíl od klasických médií lze na základě statistik o úspěšnosti reklamní kampaň dynamicky měnit a přizpůsobovat.

Multimedialita

 • Internetová reklama nabízí možnost propojit text, obraz, animaci, zvuk, video.

Cena

Cena reklamních kampaní je mnohonásobně nižší než u klasických médií, jako jsou např. televize, tisk, rádio.

Tradiční zpravodajský server svoboda.info nabízí bannerovou inzerci a reklamu formou hypertextových odkazů. Součástí naší standardní nabídky je i nebannerová inzerce ve formě PR článků, anket, moderovaných placených diskusí aj.  Nabízíme širokou škálu formátů a způsobů oslovení Vašich potenciálních zákazníků.

V čem je rozdíl mezi reklamou na velkém oborovém serveru a mezi obecným vyhledávačem? 

Lepší zaměření na konkrétní cílovou skupinu, není proto nutné vynaložit velkých objemů na kampaň tj. efektivnější plánování, klient na stránkách tráví delší dobu, je tedy lépe reklamou ovlivněn, na stránkách není tolik reklamy jako na obecných portálech, je tedy i účinnější a čtenář jí není znechucen atd.

Jsme schopni vytvořit návrh kampaně přímo dle požadavků klienta, i díky tomu je účinnost reklamy na našem serveru tak vysoká.

Několik pro:

 • Web zaměřený na uživatele z regionů

 • Výborné regionální cílení reklamy

 • Formáty vhodné pro malé firmy i velké inzerenty

 • Široký informační prostor:  Články nejsou omezeny velikostí placeného prostoru jako v případě tištěných médií. Součástí propagace tak mohou být přímé odkazy na katalogové listy, aplikační listy, webové stránky, apod.

 • Pružnost a rychlost: Internet nemá termíny uzávěrek. Odpadá psaní článků na poslední chvíli a jejich kvalita tak stoupá. Případné změny v uvedených údajích lze kdykoliv okamžitě opravit či reagovat na potřeby čtenářů (potenciálních zákazníků). Stejně tak lze využít internet pro nabídky na poslední chvíli.

 • Interaktivita: Propagační články mohou být doplněny videem, fotografiemi, apod

 • Přesné statistiky: Internet má k dispozici nástroje, poskytující inzerentům přesné informace o tom, jaký je zájem o propagovaný produkt jako je počet čtenářů konkrétního článku, počet stažení katalogového listu, počet kliků na reklamní banner apod.

Inzertní poradci: email: inzerce@svoboda.info, tel.: 775 250 395, 607 779 452