Kutnohorsko - Fotbalové soutěže OFS Kutná Hora jsou připravené pro sezonu 2020 - 2021. Soutěže dospělých odstartují zápasy prvního kola o víkendu 22. - 23. srpna, pohár "O Stříbrný míč" začne předkolem 8. a 9. srpna, první pohárové kolo je naplánováno na 15. - 16. srpna (blížší informace k poháru najdete zde.
1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Kácov - Kutná Hora B
Paběnice - Uhlířské Janovice
Kaňk - Tupadly
Sedlec - Církvice
Chotusice - Malín
Malešov - Křesetice
Zbraslavice - Nové Dvory
Kompletní rozpis zápasu najdete zde.
1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Miskovice - Tupadly
Zbýšov - Sázava B
Vlkaneč - Horní Bučice
Záboří n. L. - Rataje n. Sáz.
B. Podolí B - Kluky (ne)
Paběnice B - Uhlířské Janovice B (ne)
Sedlec B - Červené Janovice (ne)
Kompletní rozpis zápasu najdete zde.
2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Žleby - Okřesaneč
Bratčice - Horky
Tupadly C - Štrampouch (ne od 14)
Hostovlice - Potěhy (ne)
Chotusice B - Močovice (ne)
Kompletní rozpis zápasů najdete zde.
2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Červené Janovice B - Suchdol B
Kačina - Nepoměřice
Zruč n. Sáz. B - Malín B (ne od 15)
Křesetice B - Malešov B (ne)
Kaňk B - Soběšín (ne)
Kompletní rozpis zápasů najdete zde.
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Kutnohorsko - Fotbalové soutěže OFS Kutná Hora jsou připravené pro sezonu 2020 - 2021. Soutěže dospělých odstartují zápasy prvního kola o víkendu 22. - 23. srpna, pohár "O Stříbrný míč" začne předkolem 8. a 9. srpna, první pohárové kolo je naplánováno na 15. - 16. srpna (blížší informace k poháru najdete zde.
1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Kácov - Kutná Hora B
Paběnice - Uhlířské Janovice
Kaňk - Tupadly
Sedlec - Církvice
Chotusice - Malín
Malešov - Křesetice
Zbraslavice - Nové Dvory
Kompletní rozpis zápasu najdete zde.
1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Miskovice - Tupadly
Zbýšov - Sázava B
Vlkaneč - Horní Bučice
Záboří n. L. - Rataje n. Sáz.
B. Podolí B - Kluky (ne)
Paběnice B - Uhlířské Janovice B (ne)
Sedlec B - Červené Janovice (ne)
Kompletní rozpis zápasu najdete zde.
2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Žleby - Okřesaneč
Bratčice - Horky
Tupadly C - Štrampouch (ne od 14)
Hostovlice - Potěhy (ne)
Chotusice B - Močovice (ne)
Kompletní rozpis zápasů najdete zde.
2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Červené Janovice B - Suchdol B
Kačina - Nepoměřice
Zruč n. Sáz. B - Malín B (ne od 15)
Křesetice B - Malešov B (ne)
Kaňk B - Soběšín (ne)
Kompletní rozpis zápasů najdete zde.