Villa Romantica
Reklama

Fotbalový program OFS Kutná Hora je připravený, sezona dospělých by měla začít 22. srpna

3. srpen 2020, 07:46

Kutnohorsko - Fotbalové soutěže OFS Kutná Hora jsou připravené pro sezonu 2020 - 2021. Soutěže dospělých odstartují zápasy prvního kola o víkendu 22. - 23. srpna, pohár "O Stříbrný míč" začne předkolem 8. a 9. srpna, první pohárové kolo je naplánováno na 15. - 16. srpna (blížší informace k poháru najdete zde.

Okresní přebor

1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Kácov - Kutná Hora B
Paběnice - Uhlířské Janovice
Kaňk - Tupadly
Sedlec - Církvice
Chotusice - Malín
Malešov - Křesetice
Zbraslavice - Nové Dvory

Kompletní rozpis zápasu najdete zde.

III. třída

1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Miskovice - Tupadly
Zbýšov - Sázava B
Vlkaneč - Horní Bučice
Záboří n. L. - Rataje n. Sáz.
B. Podolí B - Kluky (ne)
Paběnice B - Uhlířské Janovice B (ne)
Sedlec B - Červené Janovice (ne)

Kompletní rozpis zápasu najdete zde.

IV. třída, skupina A

2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Žleby - Okřesaneč
Bratčice - Horky
Tupadly C - Štrampouch (ne od 14)
Hostovlice - Potěhy (ne)
Chotusice B - Močovice (ne)

Kompletní rozpis zápasů najdete zde.

IV. třída, skupina B

2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Červené Janovice B - Suchdol B
Kačina - Nepoměřice
Zruč n. Sáz. B - Malín B (ne od 15)
Křesetice B - Malešov B (ne)
Kaňk B  - Soběšín (ne)
Kompletní rozpis zápasů najdete zde.

René Svoboda
AVE_CZ
Reklama
Fotbalový program OFS Kutná Hora je připravený, sezona dospělých by měla začít 22. srpna

Fotbalový program OFS Kutná Hora je připravený, sezona dospělých by měla začít 22. srpna

3. srpen 2020

Kutnohorsko - Fotbalové soutěže OFS Kutná Hora jsou připravené pro sezonu 2020 - 2021. Soutěže dospělých odstartují zápasy prvního kola o víkendu 22. - 23. srpna, pohár "O Stříbrný míč" začne předkolem 8. a 9. srpna, první pohárové kolo je naplánováno na 15. - 16. srpna (blížší informace k poháru najdete zde.

Okresní přebor

1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Kácov - Kutná Hora B
Paběnice - Uhlířské Janovice
Kaňk - Tupadly
Sedlec - Církvice
Chotusice - Malín
Malešov - Křesetice
Zbraslavice - Nové Dvory

Kompletní rozpis zápasu najdete zde.

III. třída

1. kolo, sobota 22. srpna od 17 hodin
Miskovice - Tupadly
Zbýšov - Sázava B
Vlkaneč - Horní Bučice
Záboří n. L. - Rataje n. Sáz.
B. Podolí B - Kluky (ne)
Paběnice B - Uhlířské Janovice B (ne)
Sedlec B - Červené Janovice (ne)

Kompletní rozpis zápasu najdete zde.

IV. třída, skupina A

2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Žleby - Okřesaneč
Bratčice - Horky
Tupadly C - Štrampouch (ne od 14)
Hostovlice - Potěhy (ne)
Chotusice B - Močovice (ne)

Kompletní rozpis zápasů najdete zde.

IV. třída, skupina B

2. kolo, sobota 29. srpna od 17 hodin
Červené Janovice B - Suchdol B
Kačina - Nepoměřice
Zruč n. Sáz. B - Malín B (ne od 15)
Křesetice B - Malešov B (ne)
Kaňk B  - Soběšín (ne)
Kompletní rozpis zápasů najdete zde.

René Svoboda