Čáslav - V čáslavské sokolovně se v sobotu uskutečnil odložený prestižní turnaj stolních tenistů - 42. ročník TOP 16, hraný současně jako Memoriál Petra Ramaisla. A padlo na něm hned několik rekordů - Pošestnácté vyhrál tento turnaj Daniel Nevřela (SKC Zruč nad Sázavou).
Letos navíc docílil velkého "grandslamu", když vyhrál všechny čtyři regionální turnaje 2019/2020 i k tomu ještě TOP 16!
Pořadí TOP 16 2020:
1. Daniel Nevřela (SKC Zruč n. S.)
2. Filip Dusil (Sokol Malín)
3. Tomáš Beran (Sokol Čáslav)
4. Jan Lövl (Sokol Čáslav)
5. Filip Líska (Sokol Čáslav)
5. Martin Janeček (Sokol Močovice)
5. Martin Vala (Sokol Malín)
5. Vladimír Táborský (Sokol Zbraslavice)
9. Miroslav Cyrus (Sokol Čáslav)
9. Daniel Buriánek (Sokol Velký Osek)
11. Josef Liška (Sokol Močovice)
11. Leon Kolman (Sokol Malín)
13. Zdeněk Jirásek (Sokol Malín)
14. Jaroslav Kepka (Sokol Malín)
15. Alois Salák (Sokol Starý Kolín)
16. Jan Váša (Sokol U. Janovice)
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Čáslav - V čáslavské sokolovně se v sobotu uskutečnil odložený prestižní turnaj stolních tenistů - 42. ročník TOP 16, hraný současně jako Memoriál Petra Ramaisla. A padlo na něm hned několik rekordů - Pošestnácté vyhrál tento turnaj Daniel Nevřela (SKC Zruč nad Sázavou).
Letos navíc docílil velkého "grandslamu", když vyhrál všechny čtyři regionální turnaje 2019/2020 i k tomu ještě TOP 16!
Pořadí TOP 16 2020:
1. Daniel Nevřela (SKC Zruč n. S.)
2. Filip Dusil (Sokol Malín)
3. Tomáš Beran (Sokol Čáslav)
4. Jan Lövl (Sokol Čáslav)
5. Filip Líska (Sokol Čáslav)
5. Martin Janeček (Sokol Močovice)
5. Martin Vala (Sokol Malín)
5. Vladimír Táborský (Sokol Zbraslavice)
9. Miroslav Cyrus (Sokol Čáslav)
9. Daniel Buriánek (Sokol Velký Osek)
11. Josef Liška (Sokol Močovice)
11. Leon Kolman (Sokol Malín)
13. Zdeněk Jirásek (Sokol Malín)
14. Jaroslav Kepka (Sokol Malín)
15. Alois Salák (Sokol Starý Kolín)
16. Jan Váša (Sokol U. Janovice)