Malín - 43. ročník stolnětenisového "Regionálního poháru dospělých" začal prvním turnajem ještě před nucenou pauzou - do malínské sokolovny se sjeli stolní tenisté z regionu, chyběl obájce posledního vítězství Daniel Nevřela (Zruč n. S.).
Přehled vítězů:
1. ročník Kohoutek Karel (Sparta Kutná Hora)
2. ročník Hrobař Jaroslav (Kosmos Čáslav)
3. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
4. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
5. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
6. ročník Hroch Vlastibor (RH Kutná Hora)
7. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
8. ročník Benák Libor (Sparta Kutná Hora)
9. ročník Faltín Antonín (Sparta Kutná Hora)
10. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
11. ročník Hrobař Jaroslav (Sparta Kutná Hora)
12. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
13. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
14. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
15. ročník Bureš Bohumil (Sokol Kutná Hora)
16. ročník Hrobař Jaroslav (Sokol Čáslav)
17. ročník Hrobař Jaroslav (Kavalier Sázava)
18. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
19. ročník Nevřela Daniel (Olympia Kutná Hora)
20. ročník Nevřela Daniel (Sokol Kutná Hora)
21. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
22. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
23. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
24. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
25. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
26. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
27. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
28. ročník Jirásek Zdeněk (Sokol Kutná Hora)
29. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
30. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
31. ročník Herout František (Kavalier Sázava)
32. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
33. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
34. ročník Uher Petr (Sokol Kutná Hora)
35. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
36. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)
37. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
38. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
39. ročník Dohnal Jaroslav (SDH Olbramovice)
40. ročník Betuštiak Petr (Stolní tenis Benešov)
41. ročník Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
42. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Malín - 43. ročník stolnětenisového "Regionálního poháru dospělých" začal prvním turnajem ještě před nucenou pauzou - do malínské sokolovny se sjeli stolní tenisté z regionu, chyběl obájce posledního vítězství Daniel Nevřela (Zruč n. S.).
Přehled vítězů:
1. ročník Kohoutek Karel (Sparta Kutná Hora)
2. ročník Hrobař Jaroslav (Kosmos Čáslav)
3. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
4. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
5. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
6. ročník Hroch Vlastibor (RH Kutná Hora)
7. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
8. ročník Benák Libor (Sparta Kutná Hora)
9. ročník Faltín Antonín (Sparta Kutná Hora)
10. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
11. ročník Hrobař Jaroslav (Sparta Kutná Hora)
12. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
13. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
14. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
15. ročník Bureš Bohumil (Sokol Kutná Hora)
16. ročník Hrobař Jaroslav (Sokol Čáslav)
17. ročník Hrobař Jaroslav (Kavalier Sázava)
18. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
19. ročník Nevřela Daniel (Olympia Kutná Hora)
20. ročník Nevřela Daniel (Sokol Kutná Hora)
21. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
22. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
23. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
24. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
25. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
26. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
27. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
28. ročník Jirásek Zdeněk (Sokol Kutná Hora)
29. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
30. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
31. ročník Herout František (Kavalier Sázava)
32. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
33. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
34. ročník Uher Petr (Sokol Kutná Hora)
35. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
36. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)
37. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
38. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
39. ročník Dohnal Jaroslav (SDH Olbramovice)
40. ročník Betuštiak Petr (Stolní tenis Benešov)
41. ročník Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
42. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)