19. září 2017, 07:59

Malešov - Také letos posvícení v Malešově nabídlo tradiční souboj příznivců AC Sparta Praha a SK Slavia Praha. A v pondělí na "Zlatou" se stejně jako v nedělním ligovém derby radovali Slávisté!
Slavia - Sparta 8:6 (4:5)
Slávisté si brzy vybudovali dvoubrankový náskok, o který ovšem záhy přišli a naopak se do vedení 2:5 dostala Sparta. Ještě do přestávky se červeno-bílí vrátili do zápas kontaktními brankami a ve druhé půli vývoj zápasu otočili ve svůj prospěch.
Branky: 9., 39. Poklop, 10. Jak. Rak, 37., 44. Dubják, 46., 51., 75. J. Špitálník - 12. T. Tichý, 18. Hetfleisch, 22., 26., 68. Čálek, 33. Škrobák. Rozhodčí Lubomír Ledvina, bez karet. Slavia: M. Barenčík - J. Špitálník, Dubják, Svoboda, Vlček st., Čáp, Snížek, R. Franc, Baláž, Jak. Rak, Poklop, Škramovský, Kočí, Bartoš. Sparta: Brož - Drábek, Jiří Škrobák, Kozlík, J. Tichý, M. Tichý, T. Tichý, Čálek, K. Němec, Novotný, Kapek, Hetfleisch, P. Kraus.