Pátek, 29. května 2015

Kulturní události

Kutnohorské léto obohatili ochotníci, sehráli hru na nádvoří Vlašského dvora

22. července 2010, 23:52 Kutná Hora - Ochotníci divadelního spolku Tyl se zapojili do "Kutnohorského léta". V rámci tohoto projektu sehráli ve čtvrtek večer na nádvoří Vlašského dvora hru Richarda Leisinga "Hrátky pod šibenicí".
Broky Františka Kanečka mají svůj repertoár postavený na českých popových písních osmdesátých let.

Zimní stadion v Kutné Hoře hostil festival revivalových skupin

17. července 2010, 23:00 Kutná Hora - Sobotní "Revival fest" odstartovala kapela "Broky Františka Kanečka". Revival fest byl vůbec první zkouškou dalšího využití ledové plochy na zimním stadionu v Kutné Hoře.
Vivian girls.

Na festivalu Creepy Teepee v pátek vystoupilo dívčí trio VIVIAN GIRLS

16. července 2010, 22:08 Kutná Hora - Od čtvrtka se na podiu na nádvoří Jezuitské koleje střídají kapely a baví návštěvníky druhého ročníku hudebního festivalu "Creepy Teepee".
Zleva prof. Česlaw Fiolek, Piotr Stachurski a Ivo Šalátek.

Polští studenti své práce vystavují v kutnohorské Galerii Zubov

14. července 2010, 21:21 Kutná Hora - Podesáté lektor Piotr Stachurski přivedl do Kutné Hory vysokoškolské studenty z polského města Gliwice. Zatímco v předchozích devíti letech šlo především o studenty architektury, letos si do historického města dojeli...

Skupina Keks rozparádila Nové Dvory, za čtrnáct dní dojde na Punc

11. července 2010, 1:48 Nové Dvory - Horká noc a melodické písně benešovské formace Keks přilákaly do Nových Dvorů u Kutné Hory stovky aktivních diváků. Další zábavu v Nových Dvorech připravili na 24. července, kdy zahraje legendární skupina Punc.
Věra Špinarová.

Věra Špinarová na svoje největší hity nezapomněla

5. července 2010, 2:53 Paběnice - Na letní parket do Paběnic v neděli zavítala Věra Špinarová, která na závěr svého bloku zařadila písně "Bílá Jawa 250" a "Tenkrát na západě".
1