Kulturní události

Atmosféru druhé adventní neděle podtrhl koncert v kostele na Gruntě

10. prosinec 2017, 19:30 - Grunta - Do posledního místa zaplněný kostel Panny Marie na Gruntě byl svědkem tradičního adventního koncertu country skupiny Trampoty z Červených Peček doprovázené kutnohorským komorním pěveckým sborem Freetet. Zároveň…

Foto: Koncert kolínské Zušky objektivem Jaromíra Novotného

6. prosinec 2017, 14:33 - Kolín - Slavnostní koncert Dechového orchestru Základní umělecké školy Františka Kmocha se v Městském divadle konal 4. prosince. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotograf Jaromír Novotný.

Foto: Kapela Klíč se do Kolína vrátila po sedmnácti letech

24. listopad 2017, 08:18 - Kolín - Koncert kapely Klíč se v Městském společenském domě konal ve čtvrtek 23. listopadu. Klíč na svém turné slaví třicet pět let od založení a po sedmnácti letech vystoupil opět v Kolíně. Koncert neměl konc…

Foto: Malý sál MSD v úterý tleskal kapele Ivan Hlas Trio

15. listopad 2017, 11:42 - Kolín - Kapela Ivan hlas Trio zahrála v Městském společenském domě v úterý 14. listopadu. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: V MSD zahájil výstavu svých fotek Norbi Kovács

15. listopad 2017, 07:53 - Kolín - Norbi Kovács zahájil výstavu svých fotografií v Městském společenském domě v úterý 14. listopadu. "Norbi Kovács je nejen všestranným hudebníkem a mimo jiné i členem Tria Ivana Hlase, ale i fotografem se zaj…

Foto: Knihu své ženy pokřtil ve Futuru Richard Krajčo

12. listopad 2017, 17:28 - Kolín - V kolínském obchodním centru Futurum se v sobotu 11. listopadu se konala autogramiáda Richarda Krajča a jeho manželky, režisérky a scenáristky, Karin Krajčo Babinské. Společnými silami sepsali zážitky z jejich b…

Foto: Terezu Brdečkovou doprovodil při autorském čtení její manžel Jiří Dědeček

10. listopad 2017, 09:47 - Kolín - Autorské čtení spisovatelky Terezy Brdečkové se v sále kolínské Městské knihovny konalo ve čtvrtek 9. listopadu. O hudební doprovod se postaral autorčin manžel písničkář Jiří Dědeček.

Foto: Kolínská filharmonie potěšila fanoušky podzimním koncertem

8. listopad 2017, 08:57 - Kolín - Podzimní koncert Kolínské filharmonie se v Městském společenském domě konal v úterý 7. listopadu. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Publikum kolínského divadla bavil ve středu zpěvák Ondřej Ruml

2. listopad 2017, 08:35 - Kolín - Se svojí "one man show" vystoupil zpěvák Ondřej Ruml na podiu Městského divadla ve středu 1. listopadu. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Vznik republiky připomněl v Bartoloměji smyčcový orchestr Archi

29. říjen 2017, 10:32 - Kolín - Koncert smyčcového orchestru Archi se k výročí vzniku samostatného Československa konal v chrámu svatého Bartoloměje v sobotu 28. října.

V kolínském muzeu se imaginárně setkali dva fotografové

28. říjen 2017, 14:49 - Kolín - Imaginární setkání fotografů pořádalo poprvé Regionální muzeum v Kolíně v roce 2013. Tehdy byly vystaveny práce Jaromíra Funkeho, Josefa Sudka a japonského fotografa Toshio Sakaie, jehož dílo bylo inspirováno ob…

O Luboše Pospíšila byl včera v MSD enormní zájem

13. říjen 2017, 08:26 - Kolín - Zcela zaplněný malý sál Městského společenského domu poslouchal vystoupení zpěváka Luboše Pospíšila ve čtvrtek 12. září. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Dívky oblékly dlouhé šaty na první kolínskou prodlouženou

7. říjen 2017, 08:39 - Kolín - První prodloužená byla na programu tanečních kurzů manželů Zubákových v Městském společenském domě v pátek 6. října. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Koínskému publiku zahráli Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá

6. říjen 2017, 08:32 - Kolín - Hudební duo složené z herce Oldřicha Kaisera a jeho partnerky Dáši Vokaté zahrálo v malém sále Městského společenského domu ve čtvrtek 5. října. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Čáslavský fotograf Aleš Ostrýt zahájil v Kolíně svou výstavu, zahrál i na kytaru

4. říjen 2017, 08:07 - Kolín/Čáslav - Známý čáslavský fotograf Aleš Ostrýt zahájil svou výstavu nazvanou "V barvě dostupných sluncí" v Městském společenském domě v úterý 3. října. Protože je autorovou velkou vášní také hudba, nechyběl na slav…

vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama