Plesy

Foto: Čáslavští judisté se pobavili na tradičním plese v hotelu Grand

dnes, 09:08 - Čáslav - Již sedmý Benefiční judistický ples se uskutečnil b sobotu 20. ledna v čáslavském Hotelu Grand. Na přivítanou dostaly příchozí dámy růži a svíci s logem čáslavského juda. Pro pány byla připravena lahvička "judo…

Foto: Ples kolínské oktávy objektivem Adama Hrušky

dnes, 09:08 - Kolín - Ples oktávy kolínského gymnázia se v Městském společenském domě konal v pátek 19. ledna. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér svoboda.info Adam Hruška.

Foto: Myslivecký ples v Žehušicích rozparádil zaplněnou tělocvičnu místní základní školy

včera, 18:11 - Žehušice - Honební společenstvo Horka uspořádalo v sobotu 20. ledna tradiční Myslivecký ples v tělocvičně ZŠ v Žehušicích. Sál místní tělocvičny byl opět zaplněn. K tanci a poslechu hrála skupina TIP Kutná Hora.

Foto: Suchdolský karneval roztančil sokolovnu plnou masek

včera, 12:00 - Suchdol - Již tradiční sportovní karneval se uskutečnil v sobotu 20. ledna v Suchdole. Pro zaplněnou sokolovnu hrála skupina Laria, nechyběla hra o ceny. Místní TJ vyhlásila Nejlepší hráče za loňský rok. Ve fotbalové ka…

Foto: Na taneční parket se v sobotu vydali i myslivci ve Velkém Oseku

včera, 09:00 - Velký Osek - Myslivecký ples sdružení Pětidubí se v Dělnickém domě konal v sobotu 20. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Myslivci si v sobotu zařádili i na plese v Radovesnicích II

včera, 08:44 - Radovesnice II - Ples Mysliveckého spolku Radovesnice II se konal v sobotu 20. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Myslivci provedli partnerky na plese v Bečvárech

21. leden 2018, 12:39 - Bečváry - Myslivecký ples se v sokolovně konal v sobotu 20. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Na Ples města Kolína přišel i kouzelník

21. leden 2018, 12:31 - Kolín - Ples města Kolína se v Městském společenském domě konal v sobotu 20. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: V církvickém kulturním domě v sobotu řádili místní hasiči!

21. leden 2018, 02:09 - Církvice - V kulturním domě v Církvici se v sobotu tančilo na "Hasičském plese". Zábava se dostala do vysokých otáček už od prvních tónů skupiny Laura Slávka Ryšánka, půlnoční překvapení si připravily i místní hasičky. …

Foto: Taneční parket v Bahně tentokrát patřil hlavně hasičům!

21. leden 2018, 02:04 - Bahno - Společenskou událost si v sobotu večer splnili v Bahně hasiči: Na jejich plese zahrála hudba Františka Kočárníka. Program plesové sezony 2018 najdete zde.

Foto: Myslivcům na plese ve Vlkanči zahrála skupina S.A.M.

21. leden 2018, 02:01 - Vlkaneč - Sdružení Diana Vlkaneč pro sobotní Myslivecký ples připravilo bohatou zvěřinovou a obálkovou tombolu. K tanci a poslechu zahrála kapela S.A.M. Program plesové sezony 2018 najdete zde.

Foto: Kolínský kulturák v pátek patřil maturitnímu plesu oktávy

20. leden 2018, 19:18 - Kolín - Maturitní ples oktávy Gymnázia Kolín se v Městském společenském domě konal v pátek 19. ledna. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: Maturanti z čáslavské obchodní školy a průmyslovky už mají své šerpy

20. leden 2018, 12:27 - Čáslav - Maturanti Střední průmyslové školy a Obchodní akademie Čáslav v pátek večer plesali ve společenském sále hotelu Grand. K tomu jim hrál KH Band se zpěvačkou Ivou Balcarovou.  Večerem provázel Ondra Cikán a …

Foto: V Ovčárech si v pátek zatančili na Obecním plese

20. leden 2018, 09:59 - Ovčáry - Obecní ples se konal v pátek 19. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Křesetičtí myslivci tančili na svém plese v sokolovně

20. leden 2018, 00:00 - Křesetice - Plesovou sezonu v křesetické sokolovně otevřel Myslivecký ples. Nimrodům zahrála skupina Tandem z Havlíčkova Brodu. Program plesové sezony 2018 najdete zde.

vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama