Plesy

Foto: Na Obecním plese v Ovčárech vystoupila i pánská taneční skupina Rasputin

dnes, 07:51 - Ovčáry - Obecní ples se v kulturním středisku konal v sobotu 19. ledna. V programu nechybělo ani vystoupení kolínské pánské taneční skupiny Rasputin.

Foto: Myslivci z Radimi provedli partnerky na sobotním plese

včera, 11:23 - Radim - Myslivecký ples se Kulturním domě konal v sobotu 19. ledna. K tanci i poslechu zahrála kolínská kapela Unikát. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Na plese v zásmucké sokolovně v sobotu tančili místní myslivci

včera, 09:52 - Zásmuky - Myslivecký ples se v místní sokolovně konal v sobotu 19. ledna. K tanci i poslechu zahrála kapela ECHO 91. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Maturitní šerpy v MSD převzali studenti průmyslovky

včera, 09:42 - Kolín - Maturitní ples kolínské Střední průmyslové školy strojní a Jazykové školy třídy 4.A se v Městském společenském domě konal v sobotu 19. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Myslivci z Křečhoře si pro svůj ples vybrali MSD

19. leden 2019, 08:50 - Kolín - Ples Mysliveckého sdružení Křečhoř se v Městském společenském domě konal v pátek 18. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Na mysliveckém plese v Horních Krutech nemohla chybět tombola plná bažantů

13. leden 2019, 12:03 - Horní Kruty - Myslivecký ples pořádal spolek Diana Rychtářův les v místní sokolovně v sobotu 12. ledna. K tanci i poslech přítomným zahrála kapela Altom.

Foto: Sobotní večer v MSD patřil maturitnímu plesu Obchodní akademie Kolín

13. leden 2019, 09:43 - Kolín - Maturitní ples třídy 4.C Obchodní akademie Kolín se v Městském společenském domě konal v sobotu 12. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Maturitním plesem vykročili vstříc zkoušce dospělosti studenti kolínského gymnázia

12. leden 2019, 09:15 - Kolín - Maturitní ples třídy 4.B Gymnázia Kolín se v Městském společenském domě konal v pátek 11. ledna. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér Svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: Kolínskou plesovou sezonu zahájili v MSD maturanti kolínské Podnikatelky

6. leden 2019, 12:13 - Kolín - Maturitní ples kolínské Odborné střední školy podnikatelské se v Městském společenském domě konal v sobotu 5. ledna. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér Svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: V Zásmukách se v sobotu tančilo na hasičském plese Podlipanské ligy

21. říjen 2018, 09:05 - Zásmuky - Hasičský ples Podlipanské ligy se v zásmucké sokolovně konal v sobotu 20. října. K tanci i poslechu zahrála kapela Bumerang.

Foto: V Ovčárech se v sobotu tančilo na Jarním bále

15. duben 2018, 09:02 - Ovčáry -  Jarní bál obce se v místním Spolkovém domě konal v sobotu 14. dubna. K tanci i poslechu zahrála kolínská kapela Eso.

Foto: Ples čáslavské základny uzavřel společenskou sezonu v MSD

14. duben 2018, 09:32 - Kolín - Ples čáslavské letecké základny se v Městském společenském domě konal v pátek 13. dubna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: V Kolíně tančili drobní podnikatelé a živnostníci

8. duben 2018, 09:06 - Kolín - Jarní bál drobných podnikatelů a živnostníků se v Městském společenském domě konal v sobotu 7. dubna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

V Červených Pečkách se tancovalo až do rána, zahrál i Petr Vondráček!

8. duben 2018, 08:28 - Červené Pečky - Každý, kdo v sobotu přišel do sokolovny v Červených Pečkách na tradiční Ples obce, byl přivítán nejen milým slovem hostesek, ale také malým dárkem. Chlapi si vypili po panáčku a ženy byly obdarovány květ…

Foto: Spartan závodníci a MMA fighteři si v sobotu zatančili na plese ve Starých lázních

12. březen 2018, 09:42 - Kolín - Ples Spartan Race Training Group Kolín & MMA Pitt Bull Kolín se ve Starých lázních konal v sobotu 10. března. akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

AVE_CZ
Reklama