Draci Kolín zlomili odpor Studénky až ve třetí třetině, vyhráli 1:0 a udrželi stoprocentní bilanci

30. listopad 2010, 17:25
(aktualizováno: 30. listopad 2010, 17:49)

Kutná Hora - Zimní stadion v Kutné Hoře v neděli hostil mistrovský zápas sledge hokeje. "Domácí" Draci Kolín přivítali Studénku a o zisku všech bodů rozhodl jedinou brankou Michal Geier.

Draci Kolín - HC Sledge Studénka 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Branka: 40. Geier. Rozhodčí: Hollerová - Tomandl. Vyloučení: 2/1. Kolín: Boček Petr - Kubeš Pavel, Raul Jiří, Buhr Vojtěch, Buhr Richard, Najbrt Milan, Šafránek Zdeněk, Geier Michal, Glier René, Hrdý Petr, Štěpják Lukáš, Kvoch Tomáš, Novák Petr, Bejvl Petr, Hron Michal. Trenér: Tejkal Stanislav. Studénka: Hulín Libor, Minster Daniel - Geier Libor, Fojtík Erik, Mlčák Tomáš, Staněk Rostislav, Sigmund Daniel, Krajča Aleš, Keller Martin, Kudrna Petr. Trenér: Šopík Jan.