25. červen 2015, 14:41

Třemošnice - Sedmset diváků se přišlo podívat na mezinárodní utkání týmů FK Mladá Boleslav a Slovanu Bratislava. V úvodním ceremoniálu se nejprve divákům představilo družstvo třemošnického dorostu, které se v této sezóně stalo vítězem krajského přeboru.

Přestávku o poločase vyplnil fotbalový souboj nejmladších přípravek Čáslavi a Třemošnice, který skončil 1:1. Tento výsledek jako by předurčil i výsledek hlavního zápasu. V něm byl stav po prvním poločase 0:0, první gól vstřelila Mladá Boleslav v 74.minutě a ujala se tak krátkého vedení, neboť hned v 77.minutě Slovan dorovnal. Přestože diváci mohli sledovat zajímavou a rychlou hru obou týmů, dalšího gólu se již nedočkali. Přesto byl tento zápas pro třemošnický stadion malým fotbalovým svátkem a můžeme se těšit, že nebyl poslední.