17. březen 2012, 02:15
(aktualizováno: 17. březen 2012, 02:16)

Kutná Hora - Kvalifikace o postup z krajského přeboru dorostu pokračovala pátečním zápasem kutnohorských Sršňů s dosud neporaženým Opočnem. Domácím hokejistům se podařilo ve druhé třetině dvěma slepenými góly upravit stav na 3:0 a tím si vybudovali rozhodující náskok.

Zvítězili 7:3 a tím Opočnu, které jako jediné mělo na svém kontě dvě kvalifikační výhry, připravili první porážku. Tím se tabulka velmi vyrovnala a odvety zahájí Sršni v neděli v Chrudimi, za týden v pátek budou hostit Jablonec n. N. a kvaliffikace o postup pro Kutnou Horu skončí zápasem s Opočnem v Hradci Králové (neděle 25. března).