23. listopad 2014, 21:17
(aktualizováno: 23. listopad 2014, 21:20)

Letňany - Ke svému čtvrtému turnaji vyrazili elévové florbalového klubu FBC Kutná Hora do sportovního centra v Letňanech. I po třech nedělních zápasech na vítězství stále čekají, ovšem tentokrát měli body na dosah.

V prvním duelu od Athletics brzy inkasovali, pak však se soupeřem drželi krok a góly jim do brány napadaly až ve druhém poločase. Ve druhém utkání měli nad Orkou herně mírně navrch, vyrovnali na 1:1, ovšem rozhodující branku přes několik šancí před brankou Orky vstřelil soupeř z brejku. Také první polovina posledního utkání se Sokolem Rudná byla vyrovnaná, v té druhé Kutnohorákům docházely síly více než soupeři.