12. duben 2015, 21:11
(aktualizováno: 12. duben 2015, 21:17)

Čelákovice - K předposlednímu mistrovskému turnaji nejmenší florbalisté FBC Kutná Hora cestovali v neděli do Čelákovic, kde sehráli tři utkání:

V tom prvním narazili na AC Sparta Praha Black. Po dvou chybných přihrávkách před bránu Kutnohorští prohrávali 2:0. Z ospalého začátku zápasu se již nedostali a podlehli 5:0 (2:0). Druhý zápas s AC Sparta Praha Yellow Kutnohorští začali o poznání aktivněji, ujali se vedení, ovšem ve druhém poločase nenašli odpověď na branky soupeře a prohráli 6:1 (1:1).

V posledním utkání Kutná Hora s domácí Orcou Čelákovice C držela v prvním poločase krok, přesto inkasovala a se svých střeleckých pokusů nic nevytěžila. Ve druhém poločase to tam naopak "padalo" soupeři a tak i třetí souboj Kutnohorští prohráli 5:1 (1:0).