17. duben 2012, 23:11
(aktualizováno: 17. duben 2012, 23:12)

Kutná Hora - Čtvrté kolo Kutnohorské ligy v malé kopané na umělé trávě na Žižkově začalo v úterý soubojem dvou dosud neporažených celků. I když celek KZP Crew KH srovnal těsně před přestávkou na 2:2, druhý poločas ovládlo Losí stádo a po výhře 7:3 si tak rezervovalo pozici v čele tabulky.

V zápase šlo také o souboj dvou zatím nejlepších střelců soutěže a z něj lépe vyšel Fuksa (Losí stádo), který s osmi góly ovládl čelo žebříčku střelců soutěže. Jeden gól za ním zůstal právě Lacko (KZP Crew KH). Čtvrté kolo bude pokračovat ve čtvrtek dvěma zápasy: FC Kravinec - Kaňkováci a Fitness Centrum - U.F.O M-O-R.