12. duben 2014, 15:56
(aktualizováno: 12. duben 2014, 15:57)

Kutná Hora - Po dvou předchozích prohrách fotbalistky Sparty Kutná Hora nastoupily k dalšímu utkání jarní části divize C doma v Lorci. Přivítaly Rokytnici v O. h. a jako první v utkání skórovaly.

Kutná Hora - Rokytnice v O. h. 1:4 (1:4)

Domácí vykročily do utkání výborně, už v 7. min. Horáčková otevřela skóre - 1:0. Hostující fotbalistky ale oplatily stejnou mincí, z rychlého protiútoku srovnala Langrová na 1:1. "Od 32. do 34. minuty jsme dostali z brejku tři góly a bylo prakticky po zápase," litoval slabší chvíle domácího týmu trenér Alexandr Nagy.

Branky: 7. Horáčková - 23. Langrová, 32., 35. Geršlová, 34. Štěpánková. Rozhodčí: Herda - Fidra, Řípa. ŽK: Čižinská (KH). K. Hora: Růžičková - Strnadová, Jiříková, Krulišová, Čižinská - Čepková, Olivová, Mašínová, Vaníčková (62. Capouchová) - Beranová, Horáčková. Trenéři František Onderka, Alexandr Nagy.