14. září 2014, 19:47
(aktualizováno: 14. září 2014, 19:53)

Suchdol - Ve 4. kole III. třídě dorazil na suchdolské hřiště Sokol Hlízov. Hostující fotbalisté měli trochu navrch v první půli, po změně stran ale zápas ovládli Suchdolští:

Suchdol B - Hlízov 4:2 (0:1)

Hosté měli v první půli mírně více ze hry a také se brankově prosadili: Ve26. min. se ke Špitálníkovi dostal špatný odkop od suchdolské brány, protáhl se obranou a prostřelil brankáře Karbana - 0:1. Karta se obrátila po změně stran, kdy v 50. min. brankáři Hebrovi, který před tím pochytal několik nebezpečných ran, prošla do sítě rána M. Linharta. Aby toho nebylo málo, ten samý hráč v 52. min. napřáhl na hranici šestnáctky a parádní trefou do šibenice stav otočil na 2:1. V 59. min. Chadraba po rozehrané standardce hlavou upravil na 3:1 a v 84. min. si připsal i druhou branku - 4:2. Definitivní podobu výsledku dal Jiří Špitálník z pokutového kopu pět minut před koncem.

Branky: 50., 52. M. Linhart, 59., 84. Chadraba - 26., 85. pok. kop J. Špitálník. Rozhodčí: Valter Müller. ŽK: P. Linhart - Luk. Křelina, Pertlíček, Čáp. Suchdol B: Karban (46. Hanuš) - P. Linhart, Tafel, Bureš, Böhm - Bášti (88. Suntych), M. Linhart (80. Král), Chlád (46. P. Bříza), Jakubů - V. Schwarz ml., Chadraba. Hlízov: Hebr - Richtár (55. Machů), Mathé, Čáp, Pertlíček - T. Čížek, P. Holík, Luk. Křelina (58. Karvai), Eszenyi - Štainz, J. Špitálník.