Foto: Atleti se utkali v 83. ročníku „Velké ceny Kolína“

22. srpen 2019, 08:07

Kolín - Atletický stadion Mirka Tučka ve středu hostil 83. ročník "Velké ceny Kolína".

Medailisté

60m - muži:
1. Michal Borek (Moravská Třebová)
2. Tomáš Tláskal (Čáslav)
3. Dominik Holub (Kolín)

60m - ženy:
1. Helena Jiranová (USK Praha)
2. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
3. Radka Hlouchová (Čáslav)

100m - muži:
1. Tomáš Tláskal (Čáslav)
2. Michal Borek (Moravská Třebová)
3. Lukáš Soukal (Kolín)

100m - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Radka Hlouchová (Čáslav)
3. Adéla Lorenčíková (Čáslav)

200m - muži:
1. Štěpán Hampl (Kolín)
2. Michal Borek (Moravská Třebová)
3. Tomáš Tláskal (Čáslav)

200m - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Petr Stránský (Česká Lípa)

200m - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

200m - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Adéla Lorenčíková (Čáslav)
3. Radka Hlouchová (Čáslav)

1000m - ženy:
1. Barbora Janůrková (Kolín)
2. Vanessa Adamcová (Kolín)
3. Petra Dvořáková (Čáslav)

1500m - dorostenci:
1. Petr Stránský (Česká Lípa)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Ondřej Mikeš (Pardubice)

1500m - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

1500m - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)

Anglická míle - muži:
1. Ondřej Hodboď (Nymburk)
2. David Bohmann (Plzeň)
3. Roman Pazdera (Kolín)

200m překážek - žáci
1. Jakub Svoboda (Kolín)

4x60m - žákyně:
1. Cardová, Vlková, Radikovská, Pesslová (Kolín)
2. Kopelentová, Novotná, Olivová, Hroudová (Kolín)
3. Štullerová, Kusá, Marvánková, Vitoušová (Kolín)

Skok vysoký - muži:
1. Pavel Krejča (Kolín)
2. Tomáš Puczek (Kolín)
3. Lukáš Svoboda (Vlašim)

Skok vysoký - ženy:
1. Natálie Olivová (Kolín)
2. Anita Hrušková (Kolín)
3. Anna Pátková (Kolín)

Skok daleký - muži:
1. Dominik Holub (Kolín)
2. Pavel Krejča (Kolín)
3. Vlastimil Trnka (Kolín)

Skok daleký - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Pavel Stránský (Česká Lípa)

Skok daleký - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Skok daleký - ženy:
1. Anna Vánišová (Čáslav)
2. Emílie Chrastinová (Příbram)
3. Marie Kozlová (Čáslav)

Hod diskem - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Hod diskem - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)

Hod diskem - dorostenci:
1. Vojtěch Teplý (Kolín)
2. Ondřej Mikeš (Pardubice)
3. Petr Stránský (Česká Lípa)

Hod oštěpem - dorostenky:
1. Tereza Škarková (Jihlava)
2. Emílie Chrastinová (Příbram)
3. Žaneta Vrbová (Kolín)

Hod oštěpem - žáci:
1. Martin Vítek (Kolín)
2. Antonín Tvrzník (Kolín)
3. Jakub Chyba (Kolín)

Hod oštěpem - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Hod oštěpem - ženy:
1. Petra Andrejsková (Dukla Praha)
2. Nikol Tabačková (Atletika Poruba)
3. Hana Habalová (Vlašim)

Hod oštěpem - dorostenci:
1. David Mittelbach (Beroun)
2. Ondřej Mikeš (Pardubice)
3. Jakub Dudáš (Kolín)

Klasický pětiboj - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Petr Stránský (Česká Lípa)
3. Vojtěch Teplý (Kolín)

Klasický pětiboj - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Klasický pětiboj - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)

Sprintérský trojboj - muži:
1. Michal Borek (Moravská Třebová)
2. Tomáš Tláskal (Čáslav)
3. Tomáš Pešek (Čáslav)

Sprintérský trojboj - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Radka Hlouchová (Čáslav)
3. Adéla Lorenčíková (Čáslav)

Kompletní výsledky na www.atletika.cz

Foto René Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Foto: Atleti se utkali v 83. ročníku „Velké ceny Kolína“

Foto: Atleti se utkali v 83. ročníku „Velké ceny Kolína“

22. srpen 2019

Kolín - Atletický stadion Mirka Tučka ve středu hostil 83. ročník "Velké ceny Kolína".

Medailisté

60m - muži:
1. Michal Borek (Moravská Třebová)
2. Tomáš Tláskal (Čáslav)
3. Dominik Holub (Kolín)

60m - ženy:
1. Helena Jiranová (USK Praha)
2. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
3. Radka Hlouchová (Čáslav)

100m - muži:
1. Tomáš Tláskal (Čáslav)
2. Michal Borek (Moravská Třebová)
3. Lukáš Soukal (Kolín)

100m - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Radka Hlouchová (Čáslav)
3. Adéla Lorenčíková (Čáslav)

200m - muži:
1. Štěpán Hampl (Kolín)
2. Michal Borek (Moravská Třebová)
3. Tomáš Tláskal (Čáslav)

200m - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Petr Stránský (Česká Lípa)

200m - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

200m - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Adéla Lorenčíková (Čáslav)
3. Radka Hlouchová (Čáslav)

1000m - ženy:
1. Barbora Janůrková (Kolín)
2. Vanessa Adamcová (Kolín)
3. Petra Dvořáková (Čáslav)

1500m - dorostenci:
1. Petr Stránský (Česká Lípa)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Ondřej Mikeš (Pardubice)

1500m - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

1500m - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)

Anglická míle - muži:
1. Ondřej Hodboď (Nymburk)
2. David Bohmann (Plzeň)
3. Roman Pazdera (Kolín)

200m překážek - žáci
1. Jakub Svoboda (Kolín)

4x60m - žákyně:
1. Cardová, Vlková, Radikovská, Pesslová (Kolín)
2. Kopelentová, Novotná, Olivová, Hroudová (Kolín)
3. Štullerová, Kusá, Marvánková, Vitoušová (Kolín)

Skok vysoký - muži:
1. Pavel Krejča (Kolín)
2. Tomáš Puczek (Kolín)
3. Lukáš Svoboda (Vlašim)

Skok vysoký - ženy:
1. Natálie Olivová (Kolín)
2. Anita Hrušková (Kolín)
3. Anna Pátková (Kolín)

Skok daleký - muži:
1. Dominik Holub (Kolín)
2. Pavel Krejča (Kolín)
3. Vlastimil Trnka (Kolín)

Skok daleký - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Pavel Stránský (Česká Lípa)

Skok daleký - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Skok daleký - ženy:
1. Anna Vánišová (Čáslav)
2. Emílie Chrastinová (Příbram)
3. Marie Kozlová (Čáslav)

Hod diskem - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Hod diskem - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)

Hod diskem - dorostenci:
1. Vojtěch Teplý (Kolín)
2. Ondřej Mikeš (Pardubice)
3. Petr Stránský (Česká Lípa)

Hod oštěpem - dorostenky:
1. Tereza Škarková (Jihlava)
2. Emílie Chrastinová (Příbram)
3. Žaneta Vrbová (Kolín)

Hod oštěpem - žáci:
1. Martin Vítek (Kolín)
2. Antonín Tvrzník (Kolín)
3. Jakub Chyba (Kolín)

Hod oštěpem - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Hod oštěpem - ženy:
1. Petra Andrejsková (Dukla Praha)
2. Nikol Tabačková (Atletika Poruba)
3. Hana Habalová (Vlašim)

Hod oštěpem - dorostenci:
1. David Mittelbach (Beroun)
2. Ondřej Mikeš (Pardubice)
3. Jakub Dudáš (Kolín)

Klasický pětiboj - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Petr Stránský (Česká Lípa)
3. Vojtěch Teplý (Kolín)

Klasický pětiboj - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)

Klasický pětiboj - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)

Sprintérský trojboj - muži:
1. Michal Borek (Moravská Třebová)
2. Tomáš Tláskal (Čáslav)
3. Tomáš Pešek (Čáslav)

Sprintérský trojboj - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Radka Hlouchová (Čáslav)
3. Adéla Lorenčíková (Čáslav)

Kompletní výsledky na www.atletika.cz

Foto René Svoboda
Prohlédnout galerii