Kolín - Atletický stadion Mirka Tučka ve středu hostil 83. ročník "Velké ceny Kolína".
60m - muži:
1. Michal Borek (Moravská Třebová)
2. Tomáš Tláskal (Čáslav)
3. Dominik Holub (Kolín)
60m - ženy:
1. Helena Jiranová (USK Praha)
2. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
3. Radka Hlouchová (Čáslav)
100m - muži:
1. Tomáš Tláskal (Čáslav)
2. Michal Borek (Moravská Třebová)
3. Lukáš Soukal (Kolín)
100m - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Radka Hlouchová (Čáslav)
3. Adéla Lorenčíková (Čáslav)
200m - muži:
1. Štěpán Hampl (Kolín)
2. Michal Borek (Moravská Třebová)
3. Tomáš Tláskal (Čáslav)
200m - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Petr Stránský (Česká Lípa)
200m - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)
200m - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Adéla Lorenčíková (Čáslav)
3. Radka Hlouchová (Čáslav)
1000m - ženy:
1. Barbora Janůrková (Kolín)
2. Vanessa Adamcová (Kolín)
3. Petra Dvořáková (Čáslav)
1500m - dorostenci:
1. Petr Stránský (Česká Lípa)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Ondřej Mikeš (Pardubice)
1500m - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)
1500m - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)
Anglická míle - muži:
1. Ondřej Hodboď (Nymburk)
2. David Bohmann (Plzeň)
3. Roman Pazdera (Kolín)
200m překážek - žáci
1. Jakub Svoboda (Kolín)
4x60m - žákyně:
1. Cardová, Vlková, Radikovská, Pesslová (Kolín)
2. Kopelentová, Novotná, Olivová, Hroudová (Kolín)
3. Štullerová, Kusá, Marvánková, Vitoušová (Kolín)
Skok vysoký - muži:
1. Pavel Krejča (Kolín)
2. Tomáš Puczek (Kolín)
3. Lukáš Svoboda (Vlašim)
Skok vysoký - ženy:
1. Natálie Olivová (Kolín)
2. Anita Hrušková (Kolín)
3. Anna Pátková (Kolín)
Skok daleký - muži:
1. Dominik Holub (Kolín)
2. Pavel Krejča (Kolín)
3. Vlastimil Trnka (Kolín)
Skok daleký - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Vojtěch Teplý (Kolín)
3. Pavel Stránský (Česká Lípa)
Skok daleký - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)
Skok daleký - ženy:
1. Anna Vánišová (Čáslav)
2. Emílie Chrastinová (Příbram)
3. Marie Kozlová (Čáslav)
Hod diskem - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)
Hod diskem - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)
Hod diskem - dorostenci:
1. Vojtěch Teplý (Kolín)
2. Ondřej Mikeš (Pardubice)
3. Petr Stránský (Česká Lípa)
Hod oštěpem - dorostenky:
1. Tereza Škarková (Jihlava)
2. Emílie Chrastinová (Příbram)
3. Žaneta Vrbová (Kolín)
Hod oštěpem - žáci:
1. Martin Vítek (Kolín)
2. Antonín Tvrzník (Kolín)
3. Jakub Chyba (Kolín)
Hod oštěpem - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)
Hod oštěpem - ženy:
1. Petra Andrejsková (Dukla Praha)
2. Nikol Tabačková (Atletika Poruba)
3. Hana Habalová (Vlašim)
Hod oštěpem - dorostenci:
1. David Mittelbach (Beroun)
2. Ondřej Mikeš (Pardubice)
3. Jakub Dudáš (Kolín)
Klasický pětiboj - dorostenci:
1. Ondřej Mikeš (Pardubice)
2. Petr Stránský (Česká Lípa)
3. Vojtěch Teplý (Kolín)
Klasický pětiboj - veteráni:
1. Jiří Volný (Opava)
Klasický pětiboj - ženy:
1. Kristýna Hartmanová (Kolín)
Sprintérský trojboj - muži:
1. Michal Borek (Moravská Třebová)
2. Tomáš Tláskal (Čáslav)
3. Tomáš Pešek (Čáslav)
Sprintérský trojboj - ženy:
1. Kristýna Šlehubrová (Kolín)
2. Radka Hlouchová (Čáslav)
3. Adéla Lorenčíková (Čáslav)
Kompletní výsledky na www.atletika.cz
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …