14. listopad 2016, 08:54

Letňany - K dalšímu mistrovskému turnaji vyrazili mladší žáci florbalového klubu FBC Kutná Hora v neděli do Letňan. Tam na ně čekali dva soupeři a potom zápas o umístění:

Athletics Praha - Kutná Hora 3:0 (2:0)
Kutnohorští nezachytili úvod prvního utkání nedělního turnaje, po nedůslednosti v obraně inkasovali a obdržená branka se s nimi táhla prakticky po celý zápas. A když se nedokázali prosadit z některých slibných šancí před brankou soupeře, byla první prohra na světě.

Kutná Hora - Bohemians Praha 2:0 (2:0)
Druhý zápas Kutná Hora začala výborně, Kodaš střelou z dálky otevřel skóre a sám pak v první půli proměnil ještě jednu šanci - 2:0. Také ve druhé půli si Kutnohorští připravili několik nadějných situací, ovšem ty neproměnili. Výborně chytající Černohlávek ale nepřipustil žádné drama a tak šla Kutná Hora do boje o třetí místo.

Kutná Hora - Wizards DDM Praha 10 4:6 (2:2)
Souboj o třetí místo Kutnohoráci rozehráli skvěle. Brzy se ujali vedení 2:0 po střelách z dálky, ovšem soupeř ještě do přestávky srovnal a po přetahované o skóre ve druhé půli se nakonec radoval šťastnější tým Wizards.

Kutná Hora: Zlatohlávek - Pařez, Kodaš, Pikhart, Malina, Secký, Pompa, Kovalda, Trpišovský, Vašíček, Jarů, Crkal, A. Svoboda, Liberský, Beil.