PM
Reklama

Foto: Do krajského kola Středoškolského atletického poháru postupily čáslavské školy

26. září 2019, 11:10

Čáslav - Atletický stadion v čáslavských Vodrantech hostil ve středu okresní kolo "Středoškolského atletického poháru" pro přihlášené týmy chlapců a dívek (2000 - 2004). Postup do krajského kola vybojovaly týmy chlapců SOŠ a SOU dopravní Čáslav a dívek Gymnázia a SOŠPg Čáslav:

Pořadí škol

Chlapci:
1. SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 8599,00 bodů
2. Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 8228,00 bodů
3. VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 7334,00 bodů

Dívky:
1. G a SOŠPg Čáslav - 7977,00 bodů
2. Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 5779,00 bodů
3. VOŠ, SPŠ a OA Čáslav  - 5063,00 bodů

Medailisté v disciplínách

60 metrů chlapci:
1. Dominik Holub (Gymnázium Jiřího Ortena - 07.22)
2. Tomáš Kořínek (G a SOŠPg Čáslav -  07.34)
3. Petr Eis (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 07.53)

60 metrů dívky:
1. Anna Vánišová (G a SOŠPg Čáslav - 08.21)
2. Hana Dočekalová (G a SOŠPg Čáslav - 08.56)
3. Carmen Petlachová (G a SOŠPg Čáslav - 09.28)

200 metrů dívky:
1. Jitka Novosadová (G a SOŠPg Čáslav - 26.42)
2. Adéla Nováková (G a SOŠPg Čáslav - 29.72)
3. Karolína Dundáková (Střední zemědělská škola, Čáslav - 30.35)

400 metrů chlapci:
1. Martin Pecha (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 52.12)
2. Vojtěch Höfner (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 52.42)
3. Roman Stehno (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 52.50)

800 metrů dívky:
1. Jitka Novosadová (G a SOŠPg Čáslav - 2:27.29)
2. Eliška Ešnerová (G a SOŠPg Čáslav - 2:42.98)
3. Zuzana Zemanová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 2:53.22)

1500 metrů chlapci:
1. Martin Pecha (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 4:14.59)
2. Michal Perner (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 4:16.43)
3. Josef Kunášek (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 4:48.05)

4 x 200 metrů chlapci:
1. Holub, Höfner, Kratochvíl, Zákora (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1:34.56)
2. Perner, Stehno, Eis, Pecha (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1:38.02)
3. Franc, Nováček, Howard, Lebeda (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 1:44.93)

4 x 200 metrů dívky:
1. Vánišová, Novosadová, Vejrostová, Nováková (G a SOŠPg Čáslav - 1:58.21)
2. Veverková, Kratochvílová, Málková, Zemanová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 2:10.47)
3. Janatová, Brothánková, Neužilová, Hrubešová (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 2:12.53)

Výška chlapci:
1. Lukáš Vacek (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1.80)
2. Lukáš Pošík (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1.64)
3. Daniel Kotil (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1.64)

Výška dívky:
1. Helena Rothanzlová (Střední zemědělská škola, Čáslav - 1.52)
2. Daniela Vejrostová (G a SOŠPg Čáslav - 1.40)
3. Lucie Kratochvílová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1.40)

Dálka chlapci:
1. Dominik Holub (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 6.17)
2. Vojtěch Höfner (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 5.85)
3. Jiří Rothanzl (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 5.43)

Dálka dívky:
1. Anna Vánišová (G a SOŠPg Čáslav - 5.07)
2. Helena Rothanzlová (Střední zemědělská škola, Čáslav - 4.86)
3. Jana Howardová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 4.43)

Vrh koulí 3kg - dívky:
1. Daniela Vejrostová (G a SOŠPg Čáslav - 09.44)
2. Tereza Malínská (Střední zemědělská škola, Čáslav - 09.33)
3. Lucie Krupková (Střední zemědělská škola, Čáslav - 09.18)

Vrh koulí 5kg chlapci:
1. Miloš Sedlmajer (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 13.61)
2. Dominik Bachtík (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 11.99)
3. Tomáš Kořínek (G a SOŠPg Čáslav - 11.44)

První desítka chlapců podle získaných bodů:
1. Pecha Martin (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1568,00 bodů)
2. Holub Dominik (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1430,00 bodů)
3. Stehno Roman (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1374,00 bodů)
4. Kořínek Tomáš (G a SOŠPg Čáslav - 1337,00 bodů)
5. Höfner Vojtěch (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1260,00 bodů)
6. Tůma David (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1235,00 bodů)
7. Kratochvíl Šimon (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1212,00 bodů)
8. Beznoska Jaroslav (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1200,00 bodů)
9. Franc Matouš (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 1106,00 bodů)
10. Pavlas Vojtěch (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1067,00)

První desítka dívek podle získaných bodů:
1. Novosadová Jitka (G a SOŠPg Čáslav - 1488,00 bodů)
2. Vánišová Anna (G a SOŠPg Čáslav - 1363,00 bodů)
3. Rothanzlová Helena (Střední zemědělská škola, Čáslav - 1166,00 bodů)
4. Dočekalová Hana (G a SOŠPg Čáslav - 1085,00 bodů)
5. Vejrostová Daniela (G a SOŠPg Čáslav - 1005,00 bodů)
6. Kratochvílová Lucie (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 987,00 bodů)
7. Howardová Jana (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 865,00 bodů)
8. Veverková, Kateřina (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 862,00 bodů)
9. Petlachová, Carmen (G a SOŠPg Čáslav - 844,00 bodů)
10. Nováková, Adéla (G a SOŠPg Čáslav - 842,00 bodů)

René Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Foto: Do krajského kola Středoškolského atletického poháru postupily čáslavské školy

Foto: Do krajského kola Středoškolského atletického poháru postupily čáslavské školy

26. září 2019

Čáslav - Atletický stadion v čáslavských Vodrantech hostil ve středu okresní kolo "Středoškolského atletického poháru" pro přihlášené týmy chlapců a dívek (2000 - 2004). Postup do krajského kola vybojovaly týmy chlapců SOŠ a SOU dopravní Čáslav a dívek Gymnázia a SOŠPg Čáslav:

Pořadí škol

Chlapci:
1. SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 8599,00 bodů
2. Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 8228,00 bodů
3. VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 7334,00 bodů

Dívky:
1. G a SOŠPg Čáslav - 7977,00 bodů
2. Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 5779,00 bodů
3. VOŠ, SPŠ a OA Čáslav  - 5063,00 bodů

Medailisté v disciplínách

60 metrů chlapci:
1. Dominik Holub (Gymnázium Jiřího Ortena - 07.22)
2. Tomáš Kořínek (G a SOŠPg Čáslav -  07.34)
3. Petr Eis (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 07.53)

60 metrů dívky:
1. Anna Vánišová (G a SOŠPg Čáslav - 08.21)
2. Hana Dočekalová (G a SOŠPg Čáslav - 08.56)
3. Carmen Petlachová (G a SOŠPg Čáslav - 09.28)

200 metrů dívky:
1. Jitka Novosadová (G a SOŠPg Čáslav - 26.42)
2. Adéla Nováková (G a SOŠPg Čáslav - 29.72)
3. Karolína Dundáková (Střední zemědělská škola, Čáslav - 30.35)

400 metrů chlapci:
1. Martin Pecha (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 52.12)
2. Vojtěch Höfner (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 52.42)
3. Roman Stehno (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 52.50)

800 metrů dívky:
1. Jitka Novosadová (G a SOŠPg Čáslav - 2:27.29)
2. Eliška Ešnerová (G a SOŠPg Čáslav - 2:42.98)
3. Zuzana Zemanová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 2:53.22)

1500 metrů chlapci:
1. Martin Pecha (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 4:14.59)
2. Michal Perner (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 4:16.43)
3. Josef Kunášek (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 4:48.05)

4 x 200 metrů chlapci:
1. Holub, Höfner, Kratochvíl, Zákora (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1:34.56)
2. Perner, Stehno, Eis, Pecha (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1:38.02)
3. Franc, Nováček, Howard, Lebeda (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 1:44.93)

4 x 200 metrů dívky:
1. Vánišová, Novosadová, Vejrostová, Nováková (G a SOŠPg Čáslav - 1:58.21)
2. Veverková, Kratochvílová, Málková, Zemanová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 2:10.47)
3. Janatová, Brothánková, Neužilová, Hrubešová (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 2:12.53)

Výška chlapci:
1. Lukáš Vacek (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1.80)
2. Lukáš Pošík (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1.64)
3. Daniel Kotil (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1.64)

Výška dívky:
1. Helena Rothanzlová (Střední zemědělská škola, Čáslav - 1.52)
2. Daniela Vejrostová (G a SOŠPg Čáslav - 1.40)
3. Lucie Kratochvílová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1.40)

Dálka chlapci:
1. Dominik Holub (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 6.17)
2. Vojtěch Höfner (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 5.85)
3. Jiří Rothanzl (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 5.43)

Dálka dívky:
1. Anna Vánišová (G a SOŠPg Čáslav - 5.07)
2. Helena Rothanzlová (Střední zemědělská škola, Čáslav - 4.86)
3. Jana Howardová (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 4.43)

Vrh koulí 3kg - dívky:
1. Daniela Vejrostová (G a SOŠPg Čáslav - 09.44)
2. Tereza Malínská (Střední zemědělská škola, Čáslav - 09.33)
3. Lucie Krupková (Střední zemědělská škola, Čáslav - 09.18)

Vrh koulí 5kg chlapci:
1. Miloš Sedlmajer (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 13.61)
2. Dominik Bachtík (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 11.99)
3. Tomáš Kořínek (G a SOŠPg Čáslav - 11.44)

První desítka chlapců podle získaných bodů:
1. Pecha Martin (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1568,00 bodů)
2. Holub Dominik (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1430,00 bodů)
3. Stehno Roman (SOŠ a SOU dopravní Čáslav - 1374,00 bodů)
4. Kořínek Tomáš (G a SOŠPg Čáslav - 1337,00 bodů)
5. Höfner Vojtěch (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1260,00 bodů)
6. Tůma David (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1235,00 bodů)
7. Kratochvíl Šimon (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1212,00 bodů)
8. Beznoska Jaroslav (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 1200,00 bodů)
9. Franc Matouš (VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - 1106,00 bodů)
10. Pavlas Vojtěch (VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora - 1067,00)

První desítka dívek podle získaných bodů:
1. Novosadová Jitka (G a SOŠPg Čáslav - 1488,00 bodů)
2. Vánišová Anna (G a SOŠPg Čáslav - 1363,00 bodů)
3. Rothanzlová Helena (Střední zemědělská škola, Čáslav - 1166,00 bodů)
4. Dočekalová Hana (G a SOŠPg Čáslav - 1085,00 bodů)
5. Vejrostová Daniela (G a SOŠPg Čáslav - 1005,00 bodů)
6. Kratochvílová Lucie (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 987,00 bodů)
7. Howardová Jana (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 865,00 bodů)
8. Veverková, Kateřina (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora - 862,00 bodů)
9. Petlachová, Carmen (G a SOŠPg Čáslav - 844,00 bodů)
10. Nováková, Adéla (G a SOŠPg Čáslav - 842,00 bodů)

René Svoboda
Prohlédnout galerii