4. březen 2019, 08:43

Kutná Hora - Sportovní hala Klimeška v neděli hostila dorostenecký mistrovský turnaj, do kterého dvakrát zasáhli i florbalisté FBC Kutná Hora. Ti se střetli s DDM Horní Počernice Orka a ve druhém utkání s vedoucím FBC Draci Říčany bílí.

Kutná Hora - DDM H. Počernice Orka 3:7 (2:2, 1:2, 0:3)

První zápas domácím nevyšel, i když si připravili několik dobrých přiležitostí, prohrávali už 0:2. Toto brankové manko dokázali dvěma slepenými góly vymazat, ve druhé třetině srovnali ještě na 3:3, ale to bylo z jejich strany vše a body si připsal soupeř.

Branky: 7. Kodaj, 7. Vavřina, 29. Malina - 5., 7., 38., 45. Šindelář, 16., 32. Hanzlík, 30. Soukup. Rozhodčí: Ondřej Jícha - David Hejzlar. Vyloučení: 3/1. Využití: 0/1.