vv auto
Reklama

Foto: Ještě před nucenou pauzou stolní tenisté stihli první turnaj regionálního poháru

17. říjen 2020, 08:06

Malín - 43. ročník stolnětenisového "Regionálního poháru dospělých" začal prvním turnajem ještě před nucenou pauzou - do malínské sokolovny se sjeli stolní tenisté z regionu, chyběl obájce posledního vítězství Daniel Nevřela (Zruč n. S.).

Přehled vítězů:
1. ročník Kohoutek Karel (Sparta Kutná Hora)
2. ročník Hrobař Jaroslav (Kosmos Čáslav)
3. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
4. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
5. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
6. ročník Hroch Vlastibor (RH Kutná Hora)
7. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
8. ročník Benák Libor (Sparta Kutná Hora)
9. ročník Faltín Antonín (Sparta Kutná Hora)
10. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
11. ročník Hrobař Jaroslav (Sparta Kutná Hora)
12. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
13. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
14. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
15. ročník Bureš Bohumil (Sokol Kutná Hora)
16. ročník Hrobař Jaroslav (Sokol Čáslav)
17. ročník Hrobař Jaroslav (Kavalier Sázava)
18. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
19. ročník Nevřela Daniel (Olympia Kutná Hora)
20. ročník Nevřela Daniel (Sokol Kutná Hora)
21. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
22. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
23. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
24. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
25. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
26. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
27. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
28. ročník Jirásek Zdeněk (Sokol Kutná Hora)
29. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
30. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
31. ročník Herout František (Kavalier Sázava)
32. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
33. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
34. ročník Uher Petr (Sokol Kutná Hora)
35. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
36. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)
37. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
38. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
39. ročník Dohnal Jaroslav (SDH Olbramovice)
40. ročník Betuštiak Petr (Stolní tenis Benešov)
41. ročník Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
42. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)

Foto René Svoboda, tz
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Foto: Ještě před nucenou pauzou stolní tenisté stihli první turnaj regionálního poháru

Foto: Ještě před nucenou pauzou stolní tenisté stihli první turnaj regionálního poháru

17. říjen 2020

Malín - 43. ročník stolnětenisového "Regionálního poháru dospělých" začal prvním turnajem ještě před nucenou pauzou - do malínské sokolovny se sjeli stolní tenisté z regionu, chyběl obájce posledního vítězství Daniel Nevřela (Zruč n. S.).

Přehled vítězů:
1. ročník Kohoutek Karel (Sparta Kutná Hora)
2. ročník Hrobař Jaroslav (Kosmos Čáslav)
3. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
4. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
5. ročník Miňovský Jiří (RH Kutná Hora)
6. ročník Hroch Vlastibor (RH Kutná Hora)
7. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
8. ročník Benák Libor (Sparta Kutná Hora)
9. ročník Faltín Antonín (Sparta Kutná Hora)
10. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
11. ročník Hrobař Jaroslav (Sparta Kutná Hora)
12. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
13. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
14. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
15. ročník Bureš Bohumil (Sokol Kutná Hora)
16. ročník Hrobař Jaroslav (Sokol Čáslav)
17. ročník Hrobař Jaroslav (Kavalier Sázava)
18. ročník Moravec Roman (Kavalier Sázava)
19. ročník Nevřela Daniel (Olympia Kutná Hora)
20. ročník Nevřela Daniel (Sokol Kutná Hora)
21. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
22. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
23. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
24. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
25. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
26. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
27. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
28. ročník Jirásek Zdeněk (Sokol Kutná Hora)
29. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
30. ročník Herout František (Sokol Trhový Štěpánov)
31. ročník Herout František (Kavalier Sázava)
32. ročník Nevřela Daniel (Kavalier Sázava)
33. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
34. ročník Uher Petr (Sokol Kutná Hora)
35. ročník Herout František (SKC Zruč nad Sázavou)
36. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)
37. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
38. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
39. ročník Dohnal Jaroslav (SDH Olbramovice)
40. ročník Betuštiak Petr (Stolní tenis Benešov)
41. ročník Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
42. ročník Nevřela Daniel (SKC Zruč nad Sázavou)

Foto René Svoboda, tz
Prohlédnout galerii