28. říjen 2015, 20:19

Kolín - Ve středu 28. října fotbalisté FK Kolín v utkání s Mostem na domácím trávníku zvítězili 2:0. V 62 minutě se trefil Veselý a o čtrnáct minut později přidal druhou branku Brunclík.

Kolín - Most 2:0 (0:0)
Branky: 61. Veselý, 76. Brunclík. Rozhodčí: Mudra - Pastyřík, Svatík. ŽK: Jelínek - Hejda. Diváků: 142. Kolín: Vízek - Jelínek, Kouřil, Veselý (78. Jukl), Brunclík (83. Kučera), Štoček (90. Linhart), Dostálek, Fusek (64. Bláha), D. Nešpor, Šourek, Seifert. Trenér Tomáš Staněk. Most: Divkovič - Kotlan, Hejda, Černý, Chábera, Surynek, Šíša (80. Bouška), Gedeon, Heger, Hájek (75. Vaschkevich), Weickert. Trenér Robert Vágner.

1 Chrudim 15 11 2 0 2 29:12 37
2 Vltavín 15 9 2 3 1 33:13 34
3 Králův Dvůr 15 7 4 2 2 18:9 31
4 Zápy 15 8 2 1 4 27:18 29
5 Domažlice 15 7 2 2 4 24:18 27
6 Písek 15 7 2 2 4 21:16 27
7 Jirny 15 8 0 3 4 27:26 27
8 Dobrovice 15 6 2 1 6 32:20 23