30. srpen 2017, 08:17

Čáslav - V předkole pohárové soutěže v úterý bojovalo na čáslavském hřišti pět týmů přípravek U9 o dvě postupová kvalifikačního turnaje. Kromě domácí Čáslavi se představily celky Českého Brodu, Vyžlovky, Kolovrat a Xaverova.

Kutnohorští fotbalisté podlehli pouze vítězi turnaji Xaverovu 6:0, v ostatních zápasech uspěli a zajistili si tak postup! Porazili Český Brod 6:3, Vyžlovku 3:0, Čáslav 6:2 a Kolovraty 4:3.

Ve skupině F kvalifikačního turnaje nastoupí ve středu 27. září v Nespekách například proti Slavii Praha, Bohemians 1905, Viktorii Žižkov, Benešovu, Tempu Praha nebo Motorletu Praha. Ve hře budou dvě přímá postupová místa do hlavního turnaje poháru.