10. září 2020, 07:56

Malín - Okresní přebor mladších žáků měl ve středu v programu zápasy vloženého prvního kola:

Malín - Zruč n. S. 1:5 (1:4)

Domácí se ujali vedení gólem z brejku, hosté odpověděli z pokutového kopu a třemi dalšími góly v průběhu dvou minut stanovili poločasové skóre 1:4. Po změně stran ještě z pokutového kopu upravil Pustka na 1:5 a když domácí žádnou ze svých šancí neproměnili, odvezli si všechny body hosté.

Branky: 13. Jak. Jelínek - 18. pok. kop, 28. Strecker, 26. Aye, 27., 53. pok. kop Pustka. Rozhodčí: Jiří Volenec. Malín: Zvěřina - Kout, Müller, Hykš, Kosolapchenkov, Chlumský, Jak. Jelínek, Stuchlík, D. Kraus, Dušek, Junek, Jirásek. Zruč n. S.: Kotěra - Pustka, P. Jelínek, Mičánek, Pěkná, Strecker, Bělina, Šnaider, Matoušek, Božík, Aye, Sechovec, Pěkný, Takács.

1 K. Hora B 2 2 0 0 0 27:2 6
2 G. Jeníkov 2 2 0 0 0 20:5 6
3 Suchdol 2 2 0 0 0 16:5 6
4 Čáslav dívky 2 2 0 0 0 11:3 6
5 Zruč n. S. 2 2 0 0 0 9:1 6
6 Bratčice 2 2 0 0 0 12:6 6
7 Sázava 2 1 0 0 1 14:4 3
8 U. Janovice 2 1 0 0 1 12:6 3