Foto: Po třiatřicáté odstartovali Silvestrovský běh ve Svatém Mikuláši

31. prosinec 2017, 13:46

Svatý Mikuláš - Dobrovolní hašiči, TJ Sokol Kačina a Obecní úřad ve Svatém Mikuláši pořádali 33. ročník Silvestrovského běhu. Závod byl vypsán v šesti kategoriích: Děti do 6, do 10 a do 15 let, muži do 35 let, muži nad 35 let a ženy.

Výsledky

Do 6 let:
1. Jan Středa (40:05:00)
2. Tobias Hochman (40:22:00)
3. Jakub Jungwirth (41:02:00)
4. Johanka Federcanicova
5. Lukáš Tyšer
6. Oliver Marek
7. Michaela Tvarohová
8. Jiří Bůžek
9. František Urban
10. Tereza Vobořilová
11. Sebastian Marek
12. Sofie Dangel
13. Bertík Pecka
14. Ema Fialková
15. Eliška Vobořilová
16. Barbora Vanišová
17. Matěj Michalec
18. Oliver Mazač
19. Dominika Králová
20. Natálie Skřivánková
21. Jakub Kalný
22. Vincent Hochman
23. Vít Němeček
24. Anna Kalvodová

Do 10 let:
1. Tomáš Hájek (2:20:03)
2. František Rajchman (2:34:00)
3. Čenda Pecka (2:34:55)
4. Nela Mocová
5. Vojtěch Kalný
6. Jaroslav Paďour
7. Štěpán Urban
8. Richard Středa
9. Lucie Hájková
10. Jakub Vobořil
11. Petr Němeček
12. Tobias Pazdera
13. Václav Syrový
14. Viktor Veselý
15. Maruška Bůžková
16. Šimon Král
17. Laura Šibravová
18. Natálie Krčíková
19. Vaneska Macková
20. Eliška Tyšerová
21. Bára Floriánová
22. Tomáš Vavruška
23. Kryštof Balla
24. Šárka Ledecká
25. Jakub Pazdera

Do 15 let:
1. Jiří Simon (5:07:09)
2. Václav Končel (5:53:25)
3. Ondřej Krčík (8:54:59)
4. Tereza Rákosníková
5. Monika Feierfeilová

Ženy:
1. Eliška Aeuersvaldová (21:19)
2. Stanislava Šindelářová (23:59)
3. Jitka Kalná (25:01)
4. Eliška Valová (25:59)
5. Pavla Hájková (27:33)
6. Anna Rajchmanová (27:42)
7. Marcela Špačková (28:22)
8. Lucie Makalová (29:01)
9. Iveta Dangel (30:26)
10. Jana Baláková (30:43)
11. Andrea Urbanová (35:26)
12. Milena Jiráková (36:10)
13. Eva Jiráková (36:10)
14. Daniela Kratochvílová (36:10)
15. Lucie Staňková (39:29)
16. Martina Bucifal (39:29)

Muži nad 35 let:
1. Petr Miláček (18:44)
2. Urban Tichý (19:36)
3. Štěpán Kotrba (19:46)
4. Michal Válek (20:55)
5. Marcel Jordanov (22:10)
6. Petr Prchal (22:11)
7. Radek Novotný (23:02)
8. Petr Franěk (23:40)
9. Robert Koděra (23:41)
10. Pavel Kopecký (24:16)
11. Jaroslav Valeš (24:30)
12. Martin Hochmann (25:35)
13. Petr Kosprd (25:56)
14. Luboš Hájek (26:23)
15. Jaroslav Procházka (26:36)
16. Oldřich Cvešpr (26:53)
17. Jiří Málek (27:11)
18. Pavel Mucha ml. (29:10)
19. Slavoj Tyšer (29:16)
20. Václav Fedorcanič (30:27)
21. Patrik Dangel (30:43)
22. Petr Kalvoda (30:43)
23. Jindřich Procházka (32:11)
24. Ladislav Vosyka (36:46)
25. Josef Poleský (41:46)

Muži do 35 let:
1. Miloš Auersvald (17:31)
2. MIloš Málek (19:01)
3. Luděk Špaček (19:30)
4. Jakub Kavalír (20:03)
5. Jan Smékal (20:33)
6. Filip Moc (21:10)
7. David Doubrava (22:28)
8. Jindřich Procházka ml. (22:44)
9. Roman Houdek (23:40)
10. Libor Vencl (23:42)
11. Pavel Sviták (23:45)
12. Lukáš Michálek (23:54)
13. Jakub Vencl (23:54)
14. Sebastian Koděra (25:33)
15. Vladimír Jelínek (25:33)
16. Lukáš Zelený (26:59)
17. Jakub Fidra (28:00)
18. Milan Staněk (29:21)
19. David Lenk (30:55)
20. Matyáš Dostál (31:25)
21. Jakub Pleva (31:25)
David Kasal a Beneš (mimo pořadí)

Jakub Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama
 Foto: Po třiatřicáté odstartovali Silvestrovský běh ve Svatém Mikuláši

Foto: Po třiatřicáté odstartovali Silvestrovský běh ve Svatém Mikuláši

31. prosinec 2017

Svatý Mikuláš - Dobrovolní hašiči, TJ Sokol Kačina a Obecní úřad ve Svatém Mikuláši pořádali 33. ročník Silvestrovského běhu. Závod byl vypsán v šesti kategoriích: Děti do 6, do 10 a do 15 let, muži do 35 let, muži nad 35 let a ženy.

Výsledky

Do 6 let:
1. Jan Středa (40:05:00)
2. Tobias Hochman (40:22:00)
3. Jakub Jungwirth (41:02:00)
4. Johanka Federcanicova
5. Lukáš Tyšer
6. Oliver Marek
7. Michaela Tvarohová
8. Jiří Bůžek
9. František Urban
10. Tereza Vobořilová
11. Sebastian Marek
12. Sofie Dangel
13. Bertík Pecka
14. Ema Fialková
15. Eliška Vobořilová
16. Barbora Vanišová
17. Matěj Michalec
18. Oliver Mazač
19. Dominika Králová
20. Natálie Skřivánková
21. Jakub Kalný
22. Vincent Hochman
23. Vít Němeček
24. Anna Kalvodová

Do 10 let:
1. Tomáš Hájek (2:20:03)
2. František Rajchman (2:34:00)
3. Čenda Pecka (2:34:55)
4. Nela Mocová
5. Vojtěch Kalný
6. Jaroslav Paďour
7. Štěpán Urban
8. Richard Středa
9. Lucie Hájková
10. Jakub Vobořil
11. Petr Němeček
12. Tobias Pazdera
13. Václav Syrový
14. Viktor Veselý
15. Maruška Bůžková
16. Šimon Král
17. Laura Šibravová
18. Natálie Krčíková
19. Vaneska Macková
20. Eliška Tyšerová
21. Bára Floriánová
22. Tomáš Vavruška
23. Kryštof Balla
24. Šárka Ledecká
25. Jakub Pazdera

Do 15 let:
1. Jiří Simon (5:07:09)
2. Václav Končel (5:53:25)
3. Ondřej Krčík (8:54:59)
4. Tereza Rákosníková
5. Monika Feierfeilová

Ženy:
1. Eliška Aeuersvaldová (21:19)
2. Stanislava Šindelářová (23:59)
3. Jitka Kalná (25:01)
4. Eliška Valová (25:59)
5. Pavla Hájková (27:33)
6. Anna Rajchmanová (27:42)
7. Marcela Špačková (28:22)
8. Lucie Makalová (29:01)
9. Iveta Dangel (30:26)
10. Jana Baláková (30:43)
11. Andrea Urbanová (35:26)
12. Milena Jiráková (36:10)
13. Eva Jiráková (36:10)
14. Daniela Kratochvílová (36:10)
15. Lucie Staňková (39:29)
16. Martina Bucifal (39:29)

Muži nad 35 let:
1. Petr Miláček (18:44)
2. Urban Tichý (19:36)
3. Štěpán Kotrba (19:46)
4. Michal Válek (20:55)
5. Marcel Jordanov (22:10)
6. Petr Prchal (22:11)
7. Radek Novotný (23:02)
8. Petr Franěk (23:40)
9. Robert Koděra (23:41)
10. Pavel Kopecký (24:16)
11. Jaroslav Valeš (24:30)
12. Martin Hochmann (25:35)
13. Petr Kosprd (25:56)
14. Luboš Hájek (26:23)
15. Jaroslav Procházka (26:36)
16. Oldřich Cvešpr (26:53)
17. Jiří Málek (27:11)
18. Pavel Mucha ml. (29:10)
19. Slavoj Tyšer (29:16)
20. Václav Fedorcanič (30:27)
21. Patrik Dangel (30:43)
22. Petr Kalvoda (30:43)
23. Jindřich Procházka (32:11)
24. Ladislav Vosyka (36:46)
25. Josef Poleský (41:46)

Muži do 35 let:
1. Miloš Auersvald (17:31)
2. MIloš Málek (19:01)
3. Luděk Špaček (19:30)
4. Jakub Kavalír (20:03)
5. Jan Smékal (20:33)
6. Filip Moc (21:10)
7. David Doubrava (22:28)
8. Jindřich Procházka ml. (22:44)
9. Roman Houdek (23:40)
10. Libor Vencl (23:42)
11. Pavel Sviták (23:45)
12. Lukáš Michálek (23:54)
13. Jakub Vencl (23:54)
14. Sebastian Koděra (25:33)
15. Vladimír Jelínek (25:33)
16. Lukáš Zelený (26:59)
17. Jakub Fidra (28:00)
18. Milan Staněk (29:21)
19. David Lenk (30:55)
20. Matyáš Dostál (31:25)
21. Jakub Pleva (31:25)
David Kasal a Beneš (mimo pořadí)

Jakub Svoboda
Prohlédnout galerii