Villa Romantica
Reklama

Foto: Prvenství v kolínské anketě „Sportovec roku“ obhájil gymnasta Daniel Radovesnický!

18. únor 2020, 07:54

Kolín - Slavnostní okamžiky si prožili kolínští sportovci v pondělí: V divadle totiž moderátor večera Roman Šebrle vyhlásil nejlepší sportovce Kolína 2019. Anketu v hlavní kategorii jednotlivců dospělých ovládl gymnasta Daniel Radovesnický, který tak obhájil loňské první místo.

V kategorii mládeže ho doplnil další člen gymnastického oddílu František Margold. Úspěch kolínské gymnastiky podtrhlo třetí místo dospělého týmu A a vyhlášení nejlepšího trenéra Kolína pro rok 2019 Martina Taftla.

Sportovec Kolína 2019

Jednotlivci - dospělí:
1. Radovesnický Daniel (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
2. Hampl Štěpán (Sokol Kolín - atletika)
3. Paprstka Tomáš (Expres CZ Tufo Team Kolín)
4. Dalecký Matyáš (Sokol Kolín - atletika)
5. Škarka Jan (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín)
6. Pražáková Zuzana (Sokol Kolín - atletika)
7. Malý Josef (SC Kolín)
8. Kratochvíl David (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
9. Hůrková Kristýna (SRTG Kolín - extrémní běžecké překážkové závody OCR)
10. Peňáz Pavel (Sokol Kolín - atletika)

Jednotlivci - mládež:
1. Margold František (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
2. Král Dominik (Sokol Kolín - atletika)
3. Suk Maxim (Sportovní oddíl plavání Kolín)
4. Martínková Veronika (CrossDance Kolín)
5. Novotný Lukáš (Sportovně střelecký klub DDM Kolín)
6. Lelková Blanka (Sportovní oddíl plavání Kolín)
7. Hoang Trung Hieu („Kuba“) (SK Volejbal Kolín)
8. Pešová Denisa (Sokol Kolín - atletika)
9. Vítek Jakub (Sokol Kolín - atletika)
10. Jechová Lucie (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín)

Družstva - dospělí:
1. Expres CZ Tufo Team Kolín (muži Elita)
2. Sokol Kolín - atletika (štafeta na 4x100 m)
3. Sokol Kolín - sportovní gymnastika (muži A)
4. BC Geosan Kolín (basketbal - muži)
5. SC Kolín (lední hokej - muži)

Družstva - mládež:
1. Sokol Kolín - atletika (dorostenky)
2. BC Kolín (junioři U19)
3. SK Volejbal Kolín (kadeti)
4. CrossDance Kolín (junioři)
5. Expres CZ Tufo Team Kolín (junioři)

Trenér:
1. Taftl Martin (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
2. Morávek Antonín (Sokol Kolín - atletika)
3. Šotola Miroslav (SK Volejbal Kolín)

René Svoboda, tz
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Foto: Prvenství v kolínské anketě „Sportovec roku“ obhájil gymnasta Daniel Radovesnický!

Foto: Prvenství v kolínské anketě „Sportovec roku“ obhájil gymnasta Daniel Radovesnický!

18. únor 2020

Kolín - Slavnostní okamžiky si prožili kolínští sportovci v pondělí: V divadle totiž moderátor večera Roman Šebrle vyhlásil nejlepší sportovce Kolína 2019. Anketu v hlavní kategorii jednotlivců dospělých ovládl gymnasta Daniel Radovesnický, který tak obhájil loňské první místo.

V kategorii mládeže ho doplnil další člen gymnastického oddílu František Margold. Úspěch kolínské gymnastiky podtrhlo třetí místo dospělého týmu A a vyhlášení nejlepšího trenéra Kolína pro rok 2019 Martina Taftla.

Sportovec Kolína 2019

Jednotlivci - dospělí:
1. Radovesnický Daniel (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
2. Hampl Štěpán (Sokol Kolín - atletika)
3. Paprstka Tomáš (Expres CZ Tufo Team Kolín)
4. Dalecký Matyáš (Sokol Kolín - atletika)
5. Škarka Jan (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín)
6. Pražáková Zuzana (Sokol Kolín - atletika)
7. Malý Josef (SC Kolín)
8. Kratochvíl David (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
9. Hůrková Kristýna (SRTG Kolín - extrémní běžecké překážkové závody OCR)
10. Peňáz Pavel (Sokol Kolín - atletika)

Jednotlivci - mládež:
1. Margold František (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
2. Král Dominik (Sokol Kolín - atletika)
3. Suk Maxim (Sportovní oddíl plavání Kolín)
4. Martínková Veronika (CrossDance Kolín)
5. Novotný Lukáš (Sportovně střelecký klub DDM Kolín)
6. Lelková Blanka (Sportovní oddíl plavání Kolín)
7. Hoang Trung Hieu („Kuba“) (SK Volejbal Kolín)
8. Pešová Denisa (Sokol Kolín - atletika)
9. Vítek Jakub (Sokol Kolín - atletika)
10. Jechová Lucie (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín)

Družstva - dospělí:
1. Expres CZ Tufo Team Kolín (muži Elita)
2. Sokol Kolín - atletika (štafeta na 4x100 m)
3. Sokol Kolín - sportovní gymnastika (muži A)
4. BC Geosan Kolín (basketbal - muži)
5. SC Kolín (lední hokej - muži)

Družstva - mládež:
1. Sokol Kolín - atletika (dorostenky)
2. BC Kolín (junioři U19)
3. SK Volejbal Kolín (kadeti)
4. CrossDance Kolín (junioři)
5. Expres CZ Tufo Team Kolín (junioři)

Trenér:
1. Taftl Martin (Sokol Kolín - sportovní gymnastika)
2. Morávek Antonín (Sokol Kolín - atletika)
3. Šotola Miroslav (SK Volejbal Kolín)

René Svoboda, tz
Prohlédnout galerii