Foto: Sportovcem Kolína za rok 2017 je kladivářka Katka Šafránková

6. únor 2018, 21:38

Kolín - Vyhlášení ankety Sportovec Kolína se v Městském divadle konalo v úterý 6. února. Role moderátora se ujal sportovní komentátor Jaromír Bosák.

Výsledky:

Jednotlivci – dospělí

 

1. Šafránková Kateřina Sokol Kolín-atletika 374

2. Paprstka Tomáš Expres CZ Scott Team Kolín 282

3. Jiranová Helena Sokol Kolín-atletika 269

4. Hůrková Kristýna Extreme team Kolín – SRTG – 198

extrémní běžecké překážkové závody OCR

5. Heller Martin Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín – bojové sporty 197

6. Dalecký Matyáš Sokol Kolín-atletika 158

7. Radovesnický Daniel Sokol Kolín – sportovní gymnastika 152

8. Buranská Šárka Sokol Kolín-atletika 137

9. Zelená Eliška Sportovní oddíl plavání Kolín – triatlon 130

10. Vocásková Renata Sokol Kolín-atletika 128

11. Nesvadba Jan Expres CZ Scott Team Kolín 123

12. Kadlec Jiří SC Kolín – lední hokej 83

13. Dejda Filip Sokol Kolín – kuželky 73

14. Skinner Lee Basketball Club Kolín 67

15. Pražáková Zuzana Sokol Kolín-atletika 66

16. Slunečková Lenka Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 61

17. Homola Peter TJ Labe Kolín – stolní tenis tělesně postižených sportovců 58

18. Novotný Pavel KLoM Kolín modelářský klub – lodní modeláři 55

19. Škarka Jan Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 55

20. Beneš Michal Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín – bojové sporty 54

21. Šuková Martina Sokol Kolín-atletika 49

22. Balát Jan Sokol Kolín – atletika 48

23. Sauer Michal Handball Club Kolín 36

24. Dvořák Filip Vembloud korfbal club Kolín 27

25. Smékal Radek Sokol Kolín – sportovní gymnastika 21

26. Škarvada Pavel Start Kolín – judo 21

27. Motáková Anna Vembloud korfbal club Kolín 15

28. Vacková Jitka Sokol Kolín – kuželky 10

29. Novotný Petr Agro Kolín – cyklistika 7

30. Zelenka Vojtěch Sokol Kolín – kuželky 0

 

Jednotlivci – mládež

 

1. Hampl Štěpán Sokol Kolín-atletika 300

2. Olivová Viktorie Sportovní oddíl plavání Kolín 246

3. Lelková Blanka Sportovní oddíl plavání Kolín 211

4. Krupová Lucie Expres CZ - Scott Team Kolín 206

5. Neumanová Barbora Sportovně střelecký klub DDM Kolín 149

6. Olivová Natálie Sokol Kolín – atletika 149

7. Schierl Jakub Expres CZ – Scott Team Kolín – cyklistika 142

8. Dzik Vojtěch Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 130

9. Vaníček Šimon Expres CZ Scott Team Kolín 127

10. Holub Dominik Sokol Kolín-atletika 123

11. Neumannová Oldřiška TK CrossDance Kolín 112

12. Zmátlo Matěj Sportovní střelecký klub DDM Kolín 93

13. Veselý Filip Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 91

14. Král Dominik Sokol Kolín – atletika 79

15. Jíra Stanislav Sokol Kolín – atletika 69

16. Bělka Stanislav Sokol Kolín – atletika 64

17. Holečková Aneta Start Kolín – judo 64

18. Stránská Anna ST Euromaster Kolín – stolní tenis 63

19. Semotam Jindřich Sokol Kolín – atletika 61

20. Jechová Lucie Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 59

21. Bega David Sokol Kolín – sportovní gymnastika 58

22. Vítek Jakub Sokol Kolín – atletika 57

23. Drbalová Izabela Jezdecká stáj Václav Kolín 52

24. Kubrycht Šimon SK Volejbal Kolín 43

25. Neumann Antonín Sokol Kolín – sportovní gymnastika 42

26. Hanuš Karel Sokol Kolín – atletika 34

27. Literová Anna Vembloud korfbal club Kolín 31

28. Vogl Štěpán Sokol Kolín – sportovní gymnastika 28

29. Tichý Jiří Sokol Kolín – kuželky 22

30. Smetana Sebastian Sokol Kolín – sportovní gymnastika 20

31. Hetcl Ladislav ml. Sokol Kolín – kuželky 17

32. Hanuš Jaroslav Sokol Kolín – kuželky 12

33. Tichá Lada Sokol Kolín – kuželky 9

34. Krupová Natálie Sokol Kolín – kuželky 3

 

Družstva – dospělí

 

1. Expres CZ Scott Team Kolín muži Elita/U23 118

2. BC Geosan Kolín basketbal – muži 117

3. Sokol Kolín – atletika štafeta žen do 22 let na 4x400 metrů 107

4. Extreme Team Kolín – SRTG Kolín extrémní překážkové běhy (OCR) 99

5. Expres CZ Scott Team Kolín smíšená štafeta Elita A 73

6. TJ Labe Kolín A družstvo tělesně postižených stolních tenistů 60

7. Sokol Kolín – atletika ženy 55

8. Sokol Kolín – sportovní gymnastika muži A 49

9. FBC Pitbulls Kolín muži A 38

10. Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín Team Wolverine 36

11. Sokol Kolín – atletika štafeta mužů do 22 let na 4x100 metrů 23

12. Sokol Kolín – sportovní gymnastika muži B 20

13. Velbloud Korfbal Club Kolín dospělí 17

14. ST Euromaster Kolín – stolní tenis muži 10

15. Expres CZ Scott Team Kolín smíšená štafeta Elita B 4

16. Sokol Kolín – šachy A tým 2

Družstva – mládež

 

1. Sokol Kolín – atletika dorostenci 177

2. Expres CZ Scott Team Kolín junioři - MTB 117

3. BC Kolín Kadeti U17 90

4. SK Volejbal Kolín mladší žáci 80

5. TK CrossDance Kolín – taneční sport junior tým 74

6. SC Kolín – lední hokej starší dorost 58

7. Velbloud Korfbal Club Kolín minižáci 39

8. Sokol Kolín – sportovní gymnastika junioři 31

9. Expres CZ Scott Team Kolín junioři – silniční časovka 31

10. BC Kolín minižáci U11 30

11. FBC Pitbulls Kolín mladší žáci Pitbulláčci 27

12. Sokol Kolín – atletika štafeta starších žákyň na 4x60 metrů 21

13. Velbloud Korfbal Club Kolín dorost 21

14. Sokol Kolín – atletika starší žákyně 17

15. Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín Team Wolverine 7

Trenér

 

1. Heller Martin Ju-Jutsu Kolín 45

Morávek Antonín Sokol Kolín-atletika 45

3. Slavíček Jan Expres CZ Scott Team Kolín 39

4. Lhotka Miloslav Sportovní oddíl plavání Kolín 35

5. Šedina Ratislav Sokol Kolín-atletika 32

6. Matínek, Pecka SC Kolín 30

7. Taftl Martin Sokol Kolín – sportovní gymnastika 23

8. Špringer Daniel, Šotola Miroslav SK Volejbal Kolín 17

9. Vidner Vladimír, Eretová Naděžda, TK CrossDance Kolín 15

Oldřiška Neumannová

10. Sodoma Miroslav, Soudková Ludmila BC Kolín 13

11. Čejka Milan Vembloud Korfbal Club Kolín 10

12. Olexa Břetislav Start Kolín – judo 8

13. Videcký Jan, Nepejchal Milan SSK DDM Kolín 7

14. Radikovský Martin Sokol Kolín-atletika 5

15. Pelák Jan Sokol Kolín – kuželky 3

16. Vrána Petr FBC Pitbulls Kolín 3

bil
Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se prosím zaregistrujte nebo se přihlašte.

vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama
Foto: Sportovcem Kolína za rok 2017 je kladivářka Katka Šafránková

Foto: Sportovcem Kolína za rok 2017 je kladivářka Katka Šafránková

6. únor 2018

Kolín - Vyhlášení ankety Sportovec Kolína se v Městském divadle konalo v úterý 6. února. Role moderátora se ujal sportovní komentátor Jaromír Bosák.

Výsledky:

Jednotlivci – dospělí

 

1. Šafránková Kateřina Sokol Kolín-atletika 374

2. Paprstka Tomáš Expres CZ Scott Team Kolín 282

3. Jiranová Helena Sokol Kolín-atletika 269

4. Hůrková Kristýna Extreme team Kolín – SRTG – 198

extrémní běžecké překážkové závody OCR

5. Heller Martin Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín – bojové sporty 197

6. Dalecký Matyáš Sokol Kolín-atletika 158

7. Radovesnický Daniel Sokol Kolín – sportovní gymnastika 152

8. Buranská Šárka Sokol Kolín-atletika 137

9. Zelená Eliška Sportovní oddíl plavání Kolín – triatlon 130

10. Vocásková Renata Sokol Kolín-atletika 128

11. Nesvadba Jan Expres CZ Scott Team Kolín 123

12. Kadlec Jiří SC Kolín – lední hokej 83

13. Dejda Filip Sokol Kolín – kuželky 73

14. Skinner Lee Basketball Club Kolín 67

15. Pražáková Zuzana Sokol Kolín-atletika 66

16. Slunečková Lenka Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 61

17. Homola Peter TJ Labe Kolín – stolní tenis tělesně postižených sportovců 58

18. Novotný Pavel KLoM Kolín modelářský klub – lodní modeláři 55

19. Škarka Jan Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 55

20. Beneš Michal Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín – bojové sporty 54

21. Šuková Martina Sokol Kolín-atletika 49

22. Balát Jan Sokol Kolín – atletika 48

23. Sauer Michal Handball Club Kolín 36

24. Dvořák Filip Vembloud korfbal club Kolín 27

25. Smékal Radek Sokol Kolín – sportovní gymnastika 21

26. Škarvada Pavel Start Kolín – judo 21

27. Motáková Anna Vembloud korfbal club Kolín 15

28. Vacková Jitka Sokol Kolín – kuželky 10

29. Novotný Petr Agro Kolín – cyklistika 7

30. Zelenka Vojtěch Sokol Kolín – kuželky 0

 

Jednotlivci – mládež

 

1. Hampl Štěpán Sokol Kolín-atletika 300

2. Olivová Viktorie Sportovní oddíl plavání Kolín 246

3. Lelková Blanka Sportovní oddíl plavání Kolín 211

4. Krupová Lucie Expres CZ - Scott Team Kolín 206

5. Neumanová Barbora Sportovně střelecký klub DDM Kolín 149

6. Olivová Natálie Sokol Kolín – atletika 149

7. Schierl Jakub Expres CZ – Scott Team Kolín – cyklistika 142

8. Dzik Vojtěch Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 130

9. Vaníček Šimon Expres CZ Scott Team Kolín 127

10. Holub Dominik Sokol Kolín-atletika 123

11. Neumannová Oldřiška TK CrossDance Kolín 112

12. Zmátlo Matěj Sportovní střelecký klub DDM Kolín 93

13. Veselý Filip Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 91

14. Král Dominik Sokol Kolín – atletika 79

15. Jíra Stanislav Sokol Kolín – atletika 69

16. Bělka Stanislav Sokol Kolín – atletika 64

17. Holečková Aneta Start Kolín – judo 64

18. Stránská Anna ST Euromaster Kolín – stolní tenis 63

19. Semotam Jindřich Sokol Kolín – atletika 61

20. Jechová Lucie Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín 59

21. Bega David Sokol Kolín – sportovní gymnastika 58

22. Vítek Jakub Sokol Kolín – atletika 57

23. Drbalová Izabela Jezdecká stáj Václav Kolín 52

24. Kubrycht Šimon SK Volejbal Kolín 43

25. Neumann Antonín Sokol Kolín – sportovní gymnastika 42

26. Hanuš Karel Sokol Kolín – atletika 34

27. Literová Anna Vembloud korfbal club Kolín 31

28. Vogl Štěpán Sokol Kolín – sportovní gymnastika 28

29. Tichý Jiří Sokol Kolín – kuželky 22

30. Smetana Sebastian Sokol Kolín – sportovní gymnastika 20

31. Hetcl Ladislav ml. Sokol Kolín – kuželky 17

32. Hanuš Jaroslav Sokol Kolín – kuželky 12

33. Tichá Lada Sokol Kolín – kuželky 9

34. Krupová Natálie Sokol Kolín – kuželky 3

 

Družstva – dospělí

 

1. Expres CZ Scott Team Kolín muži Elita/U23 118

2. BC Geosan Kolín basketbal – muži 117

3. Sokol Kolín – atletika štafeta žen do 22 let na 4x400 metrů 107

4. Extreme Team Kolín – SRTG Kolín extrémní překážkové běhy (OCR) 99

5. Expres CZ Scott Team Kolín smíšená štafeta Elita A 73

6. TJ Labe Kolín A družstvo tělesně postižených stolních tenistů 60

7. Sokol Kolín – atletika ženy 55

8. Sokol Kolín – sportovní gymnastika muži A 49

9. FBC Pitbulls Kolín muži A 38

10. Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín Team Wolverine 36

11. Sokol Kolín – atletika štafeta mužů do 22 let na 4x100 metrů 23

12. Sokol Kolín – sportovní gymnastika muži B 20

13. Velbloud Korfbal Club Kolín dospělí 17

14. ST Euromaster Kolín – stolní tenis muži 10

15. Expres CZ Scott Team Kolín smíšená štafeta Elita B 4

16. Sokol Kolín – šachy A tým 2

Družstva – mládež

 

1. Sokol Kolín – atletika dorostenci 177

2. Expres CZ Scott Team Kolín junioři - MTB 117

3. BC Kolín Kadeti U17 90

4. SK Volejbal Kolín mladší žáci 80

5. TK CrossDance Kolín – taneční sport junior tým 74

6. SC Kolín – lední hokej starší dorost 58

7. Velbloud Korfbal Club Kolín minižáci 39

8. Sokol Kolín – sportovní gymnastika junioři 31

9. Expres CZ Scott Team Kolín junioři – silniční časovka 31

10. BC Kolín minižáci U11 30

11. FBC Pitbulls Kolín mladší žáci Pitbulláčci 27

12. Sokol Kolín – atletika štafeta starších žákyň na 4x60 metrů 21

13. Velbloud Korfbal Club Kolín dorost 21

14. Sokol Kolín – atletika starší žákyně 17

15. Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín Team Wolverine 7

Trenér

 

1. Heller Martin Ju-Jutsu Kolín 45

Morávek Antonín Sokol Kolín-atletika 45

3. Slavíček Jan Expres CZ Scott Team Kolín 39

4. Lhotka Miloslav Sportovní oddíl plavání Kolín 35

5. Šedina Ratislav Sokol Kolín-atletika 32

6. Matínek, Pecka SC Kolín 30

7. Taftl Martin Sokol Kolín – sportovní gymnastika 23

8. Špringer Daniel, Šotola Miroslav SK Volejbal Kolín 17

9. Vidner Vladimír, Eretová Naděžda, TK CrossDance Kolín 15

Oldřiška Neumannová

10. Sodoma Miroslav, Soudková Ludmila BC Kolín 13

11. Čejka Milan Vembloud Korfbal Club Kolín 10

12. Olexa Břetislav Start Kolín – judo 8

13. Videcký Jan, Nepejchal Milan SSK DDM Kolín 7

14. Radikovský Martin Sokol Kolín-atletika 5

15. Pelák Jan Sokol Kolín – kuželky 3

16. Vrána Petr FBC Pitbulls Kolín 3

bil
Prohlédnout galerii