2. květen 2016, 10:00

Králův Dvůr - K poslednímu mistrovskému turnaji sezony 2015 - 2016 cestovali elévové florbalového oddílu FBC Kutná Hora v neděli do Králova Dvora.

Kutná Hora Orlové - Sparta Praha black 4:1 (2:1)
První zápas Kutnohorským vyšel: Ujali se vedení a i když Sparta dokázala srovnat, šli do přestávky s jednobrankovým náskokem. Po změně stran přidali třetí branku ze standardní situace a krátce po rozehrání čtvrtým gólem prakticky rozhodli. Po zbytek zápasu si už vítězství pohlídali.
Branky K. Hory: Trpišovský, Beil, Holub 2.

Kutná Hora Orlové - Vosy Praha B 9:3 (6:1)
Proti mladšímu soupeři Kutnorští začali skvěle, po třiceti vteřinách vedli 3:0. Po nepozornosti při standardce inkasovali na 3:1 a chvíli vypadli z role, ovšem zápas měli pod kontrolou a dovedli ho do vítězného konce.
Branky K. Hory: Blahník, Svoboda 2, Blahníková 2, Kovalda, Holub, Malina, Beil.

Finále: Kutná Hora Orlové - Sokol Rudná 0:2 (0:1)
Finálový zápas nedělního turnaje přinesl kvalitní florbal, ve kterém rozhodovaly maličkosti. Hosté se v prvním poločase dostali do vedení, když kutnohorské obraně propadl nahozený míček ze standardní situace z poloviny soupeře, ve druhé půli Rudná zvýšila a jelikož se Kutnohorští i přes některé příležitosti nedokázali prosadit, obsadili konečné druhé místo.

Kutná Hora: Navrátil - Blahník, Tvrdík, Vaingát, Svoboda, Trpišovský, Blahníková, Kovalda, Holub, Pompa, Vašíček, Malina, Trpišovská, Beil, Zedník, Novák. Trenéři Martin Blahník, Pavel Netolický.