4. říjen 2020, 08:04

Kutná Hora - Sportovní hala Klimeška v sobotu hostila fitness soutěž "Fit Kids Kutná Hora", kterou připravil spolek Gym Fit ve spolupráci s FIt studiem Jitky Brachovcové. Závodnice a soutěžní týmy se utkaly v kategoriích Fitness Freestyle, Basic Acrobatic a FItness Acrobatic.

Od 1. srpna vznikl z dětských cvičení Fit studia JB zapsaný spolek Gym Fit, z.s. Tuto sobotu se zúčastnily závodnice Gym Fit, z.s. dvou závodů.

V gymnastickém aerobiku jely na soutěž MIstry s Mistry reprezentovat Gym Fit dvě závodnice. Natálie Hraabalová a Zuzana Zdychyncová, která postoupila do TOP šestky a ze 42 závodnic se umístila na krásném pátém místě.

Zároveň pořádal Gym Fit, z.s. ve sportovní hale na Klimešce pod mezinárodní organizací IBFF soutěž IBFF FIT KIDS. Na soutěži se představilo 63 závodních sestav v několika kategoriích. Závodnice Gym Fit, z.s. vyhrály 11 medailí.

V neděli 4. 10.  naše závodnice tanečního aerobiku čeká soutěž Hvězdičkový aerobik.