Kutnohorské mladší žactvo i ve druhé kole krajského přeboru družstev figurovalo mezi nejlepšími!

12. červen 2019, 06:03

Vlašim - Druhé kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007) se uskutečnilo v pátek 7. června ve Vlašimi.

V konkurenci 11 chlapeckých a 12 dívčích družstev obhájila obě kutnohorská družstva umístění z 1. kola - chlapci vybojovali 2. místo a dívky skončily na 3. místě. Celkem se závodů účastnilo 112 chlapců a 142 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (20 b.), Richard Středa (13 b.) a Dominik Štěpán (10,5 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (18 b.), Monika Adámková (12 b.) a Lenka Kolmanová (11 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
1. místo 60 m překážek (9,75 s)
2. místo 60 m (8,30 s)

DOMINIK ŠTĚPÁN
3. místo koule (8,93 m)

RICHARD STŘEDA
4. místo 60 m (8,69 s)
5. místo dálka (450 cm)

KRYŠTOF KAMIŠ
4. místo koule (8,37 m)

JOSEF MIŠKOVSKÝ
5. místo výška (135 cm)

ONDŘEJ KOUDELKA
5. místo koule (8,35 m)

DAVID KOBYLARZ
6. místo dálka (438 cm)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
1. místo 300 m (43,79 s)
4. místo 60 m (8,40 s)

LENKA KOLMANOVÁ
1. místo koule (9,59 m)

MONIKA ADÁMKOVÁ
4. místo výška (145 cm)
6. místo dálka (436 cm)

JULIE KOTRBOVÁ
5. místo 800 m (2:40,44)

NELA ČÁLKOVÁ
5. místo oštěp (19,39 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (32,87 s) - Stanislav Křída, Richard Středa, Dominik Franc, David Kobylarz
4. místo (33,66 s) - Nela Čálková, Julie Kotrbová, Monika Adámková, Lenka Kolmanová
5. místo (33,84 s) - Sára Cibulková, Michaela Pazderová, Ema Pajerová, Dominika Nováková

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Kutnohorské mladší žactvo i ve druhé kole krajského přeboru družstev figurovalo mezi nejlepšími!

Kutnohorské mladší žactvo i ve druhé kole krajského přeboru družstev figurovalo mezi nejlepšími!

12. červen 2019

Vlašim - Druhé kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007) se uskutečnilo v pátek 7. června ve Vlašimi.

V konkurenci 11 chlapeckých a 12 dívčích družstev obhájila obě kutnohorská družstva umístění z 1. kola - chlapci vybojovali 2. místo a dívky skončily na 3. místě. Celkem se závodů účastnilo 112 chlapců a 142 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (20 b.), Richard Středa (13 b.) a Dominik Štěpán (10,5 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (18 b.), Monika Adámková (12 b.) a Lenka Kolmanová (11 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
1. místo 60 m překážek (9,75 s)
2. místo 60 m (8,30 s)

DOMINIK ŠTĚPÁN
3. místo koule (8,93 m)

RICHARD STŘEDA
4. místo 60 m (8,69 s)
5. místo dálka (450 cm)

KRYŠTOF KAMIŠ
4. místo koule (8,37 m)

JOSEF MIŠKOVSKÝ
5. místo výška (135 cm)

ONDŘEJ KOUDELKA
5. místo koule (8,35 m)

DAVID KOBYLARZ
6. místo dálka (438 cm)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
1. místo 300 m (43,79 s)
4. místo 60 m (8,40 s)

LENKA KOLMANOVÁ
1. místo koule (9,59 m)

MONIKA ADÁMKOVÁ
4. místo výška (145 cm)
6. místo dálka (436 cm)

JULIE KOTRBOVÁ
5. místo 800 m (2:40,44)

NELA ČÁLKOVÁ
5. místo oštěp (19,39 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (32,87 s) - Stanislav Křída, Richard Středa, Dominik Franc, David Kobylarz
4. místo (33,66 s) - Nela Čálková, Julie Kotrbová, Monika Adámková, Lenka Kolmanová
5. místo (33,84 s) - Sára Cibulková, Michaela Pazderová, Ema Pajerová, Dominika Nováková

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Prohlédnout galerii