Kutnohorští florbalisté nezvládli dvě utkání se soupeři z vyšších příček tabulky

21. únor 2016, 13:12

Zruč nad Sázavou - Divize B pro florbalisty Kutné Hory pokračovalo dvěma zápasy na "domácí" palubovce. V obou případech narazili na soupeře z vrchních příček tabulky a v obou případech prohráli: V sobotu v Chlumci n. C. podlehli Vinohraům B 2:9 a v sobotu ve Zruči nad Sázavou nestačili na Wizards DDM Praha 10.

Kutná Hora - Wizards 4:6 (1:2, 0:2, 3:2)

Do zápasu se Kutnohorští pustili s chutí, jenže kóroval soupeř, který si vybudoval dvoubrankový náskok. Zpět do utkání dostal Kutnou Horu Rejna brankou v poslední vteřině před první přestávkou.

Ve druhé části utkání Kutnohorští zatlačili soupeře před jeho branku, své šance a ani přesilovku nevyužili, navíc Lazárek po rychle rozehrané standardní situaci a Šrámek z trestného střílení upravili na 1:4.

Podobný scénář se opakoval i ve třetí třetině: Tentokrát Vokřál korigoval na 2:4, ovšem v 50. min. Schwarzovu nadějnou ránu zastavilo břevno branky hostů, naopak Toth zvýšil na 2:5. Martínek pak ještě vykřesal pro Kutnou Horu naději, Wizards ovšem záhy využili přesilovku. Štifter ještě jednou snížil na rozdíl dvou branek, ale i přes power play Kutné Hory se v závěru na výsledku už nic nezměnilo.

"Včera i dnes rozhodlo, že nejsme schopní dávat góly," narážel na neproměněné šance trenér Kutné Hory Jan Třískala. "Nejsme schopní trefit bránu ve vyložených šancích, naopak soupeř se za prvních deset minut druhé a třetí třetiny dostane dvakrát k bráně a dokáže nás potrestat. Prohrát jsme si zasloužili, nedáváme góly," dodal k nedělnímu zápasu s Wizards.

Branky a asistence: 20. Rejna, 43. Vokřál (Schwarz), 52. Martínek (Reithar), 55. Štifter (Martínek) - 3. Šrámek (Heller), 9. Lazárek (šrámek), 30. Lazárek (Šrámek), 33. Šrámek z TS, 50. Toth (Heller), 54. Šrámek. Rozhodčí: Pěnička - Šafář. Vyloučení: 2/2, navíc Lazárek 10 minut OT. Využití: 0/1. Kutná Hora: Hetfleisch - Dlouhý, Schwarz, Martínek, Rejna, Dus, Kunášek, Štifter, Listík, Kuchař, Zelený, Jedlička, Reithar, Tvrdík, Vokřál. Trenér Jan Třískala. Wizards: Vávra - Müller, Likec, Lesan, Toth, Lazárek, Heller, Šrámek, Krob, Voldřich. Trenér Jiří Šrámek.