Mažoretky Scarlett reprezentovaly Kutnou Horu na mistrovství Evropy v Polsku

3. červenec 2015, 20:45

Kutná Hora - Mažoretky Scarlett Kutná Hora pod vedením Michaely Palečkové se 28. června 2015 zúčastnily Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu 2015 v Polsku. Děvčata soutěžila ve dvou disciplínách  - pochodové defilé a podiová skladba - ve dvou kategoriích: kadetek Baby Scarlett (8-12 let) a seniorkách Scarlett (15+ let).

I když  děvčata nestála na stupni vítězů, tak i přes velkou konkurenci velmi hezky reprezentovaly nejen klub Scarlett, ale i Kutnou Horu. Děvčata vybojovala následující umístění: Kadetky za defilé 4. místo a podiovou sestavu 5. místo. Seniorky vybojovaly za defilé 9. místo a za podiovou sestavu 7. místo.

"Všem děvčatům za vynikající výkony moc  děkuji a i přes dlouhou, ale fajn cestu byly úžasné. Velké dík také patří opět městu Kutná Hora, které nás podpořilo a pomohlo tak odjet do Polska," uvedla trenérka Michaela Palečková. Veškeré informace o mažoretkách Scarlett Kutná Hora a možný nábor nových děvčat najdete na našich stránkách www.scarlett.wgz.cz