vv auto
Reklama

Vyhlášením vítězů v Lorci definitivně zakončili fotbalovou sezonu 2016 - 2017

28. červen 2017, 08:42

Kutná Hora - Funkcionáři z fotbalových oddílů na Kutnohorsku se v pondělí sešli v restauraci kulturního domu Lorec, aby definitivně uzavřeli mistrovské soutěže OFS Kutná Hora 2016 - 2017. S vyhlášením vítězných týmů i jednotlivců všech kategorií pomáhali fotbalisté FK Čáslav Petr Kunášek a Jan Jícha:

Okresní přebor
Fotbal Hlízov - vítěz, postup
Sokol Kaňk - sestup

Nejlepší střeleci:
1. Lukáš Valdman (30 branek, SK 1933 ČUS Nové Dvory)
2. Rostislav Goliáš (27 branek, FK Chotusice 1932)
3. Lukáš Křelina (23 branek, Fotbal Hlízov)

Soutěž slušnosti:
1. Sokol Družba Suchdol
2. TJ Slavoj Vrdy
3. TJ Sokol Paběnice

III. třída
SK Církvice - vítěz, postup
AFK Kácov B (neakceptoval postup)
TJ Sokol Červené Janovice - postup
TJ Sokol Paběnice - sestup

Nejlepší střeleci:
1. Petr Dušek (33 branek, SK Církvice)
2. Robert Menšík (30 branek, Sokol Č. Janovice)
3. Radek Beneš (20 branek, Slovan Horky)

Soutěž slušnosti:
1. TJ Star Tupadly B
2. SK Kluky
3. FK Ajax Štrampouch

IV. třída, skupina A
TJ Sokol Vlkaneč - vítěz, postup
TJ Sokol Horušice - postup (vzhledem k nepřihlášení Štrampouchu do III. třídy)

Nejlepší střelci:
1. - 2. Martin Kebza (23 branek, Sokol Okřesaneč)
1. - 2. Filip Tyšer (23 branek, Sokol Horušice)
3. Miroslav Kaščák (14 branek, Sokol Okřesaneč)

Soutěž slušnosti:
1. TJ Hostovlice
2. FK Záboří
3. Sokol Potěhy

IV. třída, skupina B
TJ Jiskra Zruč n. S. B - vítěz, neakceptoval postup
SK Malešov B - postup

Nejlepší střelci:
1. Vladislav Rathouz (27 branek, SK 1933 ČUS N. Dvory B)
2. Ladislav Kovář (24 branek, TJ Jiskra Zruč B)
3. Lucian Predescu (21 branek, Sokol Kaňk B)

Soutěž slušnosti:
1. TJ Sokol Č. Janovice B
2. TJ Rozvoj Křesetice B
3. TJ Rataje n. S.

Dorost
Sokol Družba Suchdol - postup

Starší žáci
FK Chotusice 1932 - vítěz s právem postupu do krajské soutěže

Nejlepší střelci:
1. Metoděj Nytra (20 branek, SK 1933 ČUS N. Dvory)
2. Lukáš Roubíček (19 branek, FK U. Janovice)
3. Leon Kolman (18 branek, Sokol Malín)

Nejlepší brankář Vojtěch Stárek (FK Chotusice 1932)
Nejlepší hráč Lukáš Roubíček (FK U. Janovice)

Mladší žáci
FK Čáslav E - vítěz s právem postupu do krajské soutěže

Nejlepší střelci:
1. Vojtěch Lacman (55 branek, FK Čáslav E)
2. Martin Medřický (39 branek, Star Tupadly)
3. Lukáš Kubín (27 branek, FK Čáslav E)
4. Jonáš Stehno (25 branek, Kovofiniš Ledeč)
5. Martin Stehno (22 branek, Kovofiniš Ledeč)

Nejlepší brankář Matěj Mach (Star Tupadly)
Nejlepší hráč Martin Stehno (Kovofiniš Ledeč)

René Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Vyhlášením vítězů v Lorci definitivně zakončili fotbalovou sezonu 2016 - 2017

Vyhlášením vítězů v Lorci definitivně zakončili fotbalovou sezonu 2016 - 2017

28. červen 2017

Kutná Hora - Funkcionáři z fotbalových oddílů na Kutnohorsku se v pondělí sešli v restauraci kulturního domu Lorec, aby definitivně uzavřeli mistrovské soutěže OFS Kutná Hora 2016 - 2017. S vyhlášením vítězných týmů i jednotlivců všech kategorií pomáhali fotbalisté FK Čáslav Petr Kunášek a Jan Jícha:

Okresní přebor
Fotbal Hlízov - vítěz, postup
Sokol Kaňk - sestup

Nejlepší střeleci:
1. Lukáš Valdman (30 branek, SK 1933 ČUS Nové Dvory)
2. Rostislav Goliáš (27 branek, FK Chotusice 1932)
3. Lukáš Křelina (23 branek, Fotbal Hlízov)

Soutěž slušnosti:
1. Sokol Družba Suchdol
2. TJ Slavoj Vrdy
3. TJ Sokol Paběnice

III. třída
SK Církvice - vítěz, postup
AFK Kácov B (neakceptoval postup)
TJ Sokol Červené Janovice - postup
TJ Sokol Paběnice - sestup

Nejlepší střeleci:
1. Petr Dušek (33 branek, SK Církvice)
2. Robert Menšík (30 branek, Sokol Č. Janovice)
3. Radek Beneš (20 branek, Slovan Horky)

Soutěž slušnosti:
1. TJ Star Tupadly B
2. SK Kluky
3. FK Ajax Štrampouch

IV. třída, skupina A
TJ Sokol Vlkaneč - vítěz, postup
TJ Sokol Horušice - postup (vzhledem k nepřihlášení Štrampouchu do III. třídy)

Nejlepší střelci:
1. - 2. Martin Kebza (23 branek, Sokol Okřesaneč)
1. - 2. Filip Tyšer (23 branek, Sokol Horušice)
3. Miroslav Kaščák (14 branek, Sokol Okřesaneč)

Soutěž slušnosti:
1. TJ Hostovlice
2. FK Záboří
3. Sokol Potěhy

IV. třída, skupina B
TJ Jiskra Zruč n. S. B - vítěz, neakceptoval postup
SK Malešov B - postup

Nejlepší střelci:
1. Vladislav Rathouz (27 branek, SK 1933 ČUS N. Dvory B)
2. Ladislav Kovář (24 branek, TJ Jiskra Zruč B)
3. Lucian Predescu (21 branek, Sokol Kaňk B)

Soutěž slušnosti:
1. TJ Sokol Č. Janovice B
2. TJ Rozvoj Křesetice B
3. TJ Rataje n. S.

Dorost
Sokol Družba Suchdol - postup

Starší žáci
FK Chotusice 1932 - vítěz s právem postupu do krajské soutěže

Nejlepší střelci:
1. Metoděj Nytra (20 branek, SK 1933 ČUS N. Dvory)
2. Lukáš Roubíček (19 branek, FK U. Janovice)
3. Leon Kolman (18 branek, Sokol Malín)

Nejlepší brankář Vojtěch Stárek (FK Chotusice 1932)
Nejlepší hráč Lukáš Roubíček (FK U. Janovice)

Mladší žáci
FK Čáslav E - vítěz s právem postupu do krajské soutěže

Nejlepší střelci:
1. Vojtěch Lacman (55 branek, FK Čáslav E)
2. Martin Medřický (39 branek, Star Tupadly)
3. Lukáš Kubín (27 branek, FK Čáslav E)
4. Jonáš Stehno (25 branek, Kovofiniš Ledeč)
5. Martin Stehno (22 branek, Kovofiniš Ledeč)

Nejlepší brankář Matěj Mach (Star Tupadly)
Nejlepší hráč Martin Stehno (Kovofiniš Ledeč)

René Svoboda
Prohlédnout galerii