Všední život

Hejtman David Rath se přijel podívat na práce v kutnohorské nemocnici

17. srpen 2010, 16:49 - Kutná Hora - Ředitelka zařízení Alice Opočenská ukázala hejtmanovi všechny oddělení, která jsou v současné době v rekonstrukci.

Letní parkety v Nových Dvorech táhnou, v sobotu zahrálo Turbo a Brix

15. srpen 2010, 02:31 - Nové Dvory - Na vystoupení skupiny Turbo, které publikum rožhavila místní kapela Brix, byly zvědavy stovky diváků. Skvělou atmosféru letního večera podpořilo i počasí, které si v dešti vybralo přestávku.

Kluzká opatovická lávka pro cyklisty připravila hodně nástrah

14. srpen 2010, 19:40 - Opatovice I - Obležený břeh rybníka v Opatovicích I přihlížel šestnácti odvážlivcům, kteří si to rozdali v populární soutěži o "přejezd opatovické lávky". To se nikomu nepovedlo a někteří si odnesli i pořádné šrámy, pře…

Nefalšovaná bitva pirátů se strhla na rybníce v areálu mlýna v Paběnicích

7. srpen 2010, 15:58 - Paběnice - Za hurónského řevu a střílení ze zbraní se na sebe v areálu mlýna v Paběnicích vrhly dvě posádky pirátských lodí. Několik desítek diváků tak mohlo na rybníce spatřit nefalšovanou bitvu "pravých" pirátů.

Děti z býchorského dětského domova navštívily muzeum loutek

5. srpen 2010, 17:06 - Kutná Hora - Vychovatel Václav Veselý z dětského domova v Býchorech přivedl skupinu dětí ve čtvrtek nejprve do útulku pro opuštěná zvířata a poté celá skupina navštívila muzeum loutek.

Kdybykulich nechal Kutnohoráky úplně v klidu

23. červenec 2010, 22:43 - Kutná Hora - Letní vánice - "KdybyKulich", která na náměstí v Kutné Hoře vypukla v pátek od jedenácti hodin pro děti a od sedmnáctu hodin pro dospělé minula všechny Kutnohoráky.Palackého náměstí jak…

Noční hasičská soutěž tentokrát zmokla, déšť ale zábavu nepokazil

17. červenec 2010, 23:21 - Suchdol - Hasiči se už tradičně střetli v suchdolské soutěži "O pouťový koláč". V soutěži nejde o rychlost, ale o nápaditost, s jakou jednotlivé týmy baví publikum.I přesto, že letošní ročník "zmokl…

V Křeseticích rozdráždili mopedy, vyhrál Pavel Zajíc

4. červenec 2010, 17:31 - Křesetice - Devátého ročníku "Babeta Cupu" se zúčastnily dvě desítky jezdců na mopedech.Dva zhruba tříkilometrové okruhy zvládl nejrychleji Pavel Zajíc, za kterým dojeli druhý V…

Miskovické nebe opět ovládly RC modely

3. červenec 2010, 21:29 - Miskovice - Na RC letišti v Miskovicích u Kutné Hory soutěžily modely s minimálním rozpětím křídel tři metry.Fotogalerii ze sobotního dne najdete zde:

Kateřina Klasnová na návštěvě psího útulku v Kutné Hoře

30. červen 2010, 15:27 - Kutná Hora - Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Kateřina Klasnová ve středu navštívila psí útulek v Kutné Hoře, kterému předala padesátitisícový dar.

GASK
Reklama