Hokejisté Čáslavi po vánoční pauze přivezli dva body z Benešova

11. leden 2020, 20:16

Benešov - Po dlouhé vánoční pauze nastoupili hokejisté HC Čáslav k zápasu 16. kola krajské ligy v sobotu v Benešově. Zápas se pro ně nevyvíjel dobře, ale v samotném závěru Ondřej Krpata srovnal na 5:5 a o druhém bodu rozhodl po necelých dvou minutách prodloužení Michal Kraučuk!

Benešov - Čáslav 5:6 pp (2:2, 3:1, 0:2)

I když se do vedení 1:0 dostali Čáslavští, navrch měli domácí, kteří šli do poslední třetiny s dvougólovým náskokem. "Nemůžu nic říkat, abych zase nedostal pokutu 3000,- Kč," naznačil trenér Tomáš Topol. "Soupeři jsme darovali góly, ve třetí třetině ale kluci mákli a klobouk dolů před nimi," řekl přece jen k zápasu a dodal: "Jsou to zlaté dva body."

Vánoční pauzu chtěl čáslavký tým využít mimo jiné k udravení hráčů. "Borovanský marodí stále, Lang má asi po sezoně, nohu má zlomenou. Jiří Vlach je po operaci kolena, pomalu už začal trénovat, ale do zápasu jsme ho ještě raději nechali odpočívat," uvedl Tomáš Topol.

Branky a asistence: 7. Polesný (Dušek), 13. Polesný (Kočí), 27. Kočí (Dušek), 32. Starec (Formánek), 34. Kaňka (Korvas) - 7. Kraučuk (M. Pipek), 18. Krpata (Bílek), 33. Šulc (Křišťan, Barbora), 46. Šulc (Bílek, Krpata), 59. Krpata (Křišťan), 62. Kraučuk (Sladký). Rozhodčí: Hruška - Kálal, Pokorný. Vyloučení 11/12, bez využití. V oslabení 1:2. Benešov: Štěpánek - Fedoročko, Korvas, Bursík, Martínek, Zderadička, Kotýnek, Kočí, Kohout, Polesný, Formánek, Sládek, Janáč, Mrva, Dušek, Kaňka, Netolický, Starec. Čáslav: Novák - Šulc, Šlejtr, Křišťan, Krpata, Sladký - Špelda, Janata, L. Muras, Kraučuk, M. Pipek - Bílek, Kůrka, L. Svoboda, Barbora, Navrátil. Trenér Tomáš Topol.