Kolínští fotbalisté přehráli v přípravném střetnutí celek Bohemie Poděbrady

19. červenec 2019, 08:38

Kolín - Kolínští fotbalisté hostili ve druhém přípravném utkání ve středu 17. července na "dvojce" v Borkách soupeře z Krajského přeboru - FK Bohemia Poděbrady. Rozdíl soutěže byl na hřišti znatelný téměř po celý zápas.

Kolín díky dvěma rychlým brankám Zelenky vedl už v 18. minutě 2:0. Poté bylo k vidění několik šancí, ovšem ani jedna neprodrala balon do branky. Poděbradským hráčům se podařilo poprvé vystřelit směrem na branku až ve 32. minutě. Brankář Barták si s tímto pokusem však poradil. Horší to bylo těsně před poločasovým hvizdem - po standardní situaci se v malém vápně vytvořila skrumáž hráčů. Hosté z druhé dorážky nastřelili tyč a ani třetí pokus v kolínské síti neskončil.

Vítězství kolínští pečetili několik minut před koncem utkání - Hetcl vyslal do slibného úniku Váchu, který ve vápně posunul balon na Veselého. Ten už měl svou práci zcela ulehčenou a střelou do odkryté branky zvýšil na konečných 3:0.

Branky Kolína: 2x Zelenka, Veselý.

Další přátelské utkání čeká na Kolín už v sobotu 20. červenece, kdy od 10:15 hodin hostí FK Brandýs nad Labem.