Kutnohorští sehráli první přípravné utkání, podlehli juniorce Slavie

10. leden 2017, 20:23

Kutná Hora - Po pondělním prvním tréninku nastoupili fotbalisté Sparty Kutná Hora hned v úterý k prvnímu přípravnému utkání: V mrazivém večeru přivítali na své umělé trávě juniorku Slavie Praha:

Kutná Hora - Slavia jun. 1:4 (0:2)

Domácí nezachytili úvod utkání a už po deseti minutách prohráli 0:2 po gólech Proška a Zoubka - 0:2. Pak ale Kutnohorští přece jen trochu vyrovnali hru a nejblíže gólu byl zřejmě M. Frejlach, který z trestného kopu trefil břevno.

Ve druhém poločase z rychléh protiútoku Lodinský nejprve snížil na 1:2 a vzápětí další brejk k vyrovnání už nedotáhl. V závěru utkání pak Prošek a Vávra z penalty stanovili konečný výsledek na 1:4.

"Zpočátku to vypadalo hůře než na konečných 1:4," přiznal trenér Kutné Hory Radek Kulhánek. "Během deseti minut jsme dostali dva góly, pak jsme se ale dostali do hry, nastřelili břevno a snížili na 1:2. Potom je škoda dvou gólů ke konci, vypadá to hůře, než to bylo. Na to, že jsme včera byli poprvé na hřišti, hra od 15. do 80. minuty špatná nebyla," zhodnotil zápas kutnohorský kouč. "Sehráli jsme kvalitní utkání s velmi mladým a běhavým týmem, jenom je škoda výsledku, který mě trochu mrzí. Hra a přístup byly kvalitní," uzavřel.

Branky: 60. Lodinský - 6., 78. Prošek, 10. Zoubek, 85. pok. kop Vávra. Rozhodčí: Mucha - Herda, Blatný. Bez karet. Kutná Hora: Malý (46. Jeřábek) - M. Frejlach, Franc, Regner, Skokan - Hradílek (46. Lodinský), Šindelář, J. Kulhánek (46. Piskač), Šesták - Cimr (46. Semerád), R. Vocel (60. Hradílek). Trenér Radek Kulhánek. Slavia Praha jun.: Lisa - Schulz, Kodr, Žežulka, Jakab - Král, Vavrouš - Prošek, Krejdl, Zoubek - Linhart. (Stanić - Vávra, Havlina, Kelnar). Trenér Pavel Řehák.