Basketbalisté kutnohorského Sokola vykročili do nové sezony vítězně

3. říjen 2010, 12:01
(aktualizováno: 3. říjen 2010, 12:01)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora zahájili novou sezonu krajského přeboru v domácím prostředí. Prvním soupeřem bylo družstvo Slavoje Český Brod.

Kutná Hora - Český Brod 69:54 (31:26)

Trenér Kutné Hory Aleš Dorazil měl k dispozici všechny hráče kromě rekonvalescenta - nejlepšího střelce družstva v minuklé sezoně Říhovského. Průběh utkání ukázal, že se jedná o začátek sezony. Obě družstva chybovala jak v přihrávkách, tak se nedařila střelba. Domácím k vítězství stačil průměrný výkon, soupeř, který přijel do Kutné Hory pouze s minimálním počtem hráčů, nedonutil domácí k lepšímu výkonu. U kutnohorských dostali příležitost všichni hráči.

Body K. Hory: Kocourek 20, Vavák 13, Kořínek 9, Málek 7, Dastych 7, Císař 4, Aufrecht 2, Prušinovský 2, M. Vágner 2. Body Č. Brodu: Kotýnek 16, D. Šťastný 15, Bolonský 13 atd. TH: 14/5 - 20/11. Osobní chyby: 21 - 12. Trojky: Loužil, Vávák - 1. Čtvrtiny: 17:13, 14:13, 24:6, 14:22. Utkání řídili Ticháček a Kejklíček z Kolína.