Domácím výrazně pomohl mistr Mattoni NBL z roku 2004 David Špička

29. listopad 2014, 19:58
(aktualizováno: 29. listopad 2014, 19:58)

Čelákovice - Basketbalisté Sokola Kutná Hora v sobotu dohrávali střetnutí krajského přeboru. K němu vyrazili do Čelákovic:

Čelákovice - Kutná Hora 84:67 (23:18, 43:33, 61:47)

Kutná Hora nenastoupila kompletní, musela se obejít bez střelce Haviara, dále chyběli Vavák a Gottfried. V dresu domácích se naopak představil bývali ligový hráč, mistr Mattoni NBL z roku 2004 s Nymburkem, David Špička a jeho 32 bodů bylo znát. "Vydrželi jsme první čtvrtinu, pak se zranil Málek a do konce zápasu se jít do vedení nepodařilo," řekl k zápasu Michal Vavák.

O víkendu 6. - 7. prosice Kutná Hora uzavře první polovinu soutěže s Kolínem: V sobotu od 18 sokolové zvou do sokolovny na tradiční bitvu se sousedem z Kolína.

Body Kutná Hora: Kocourek 25, Prušinovský 19 (2), Aufrecht 9 (1), Střemcha 7, Kratochvíl 4, Kotrba 3 (1). Fauly:16-19, trojky 5-4, TH 18/10 - 16/9, rozhodčí: Velda, Nesvadba.