Kolínští basketbalisté dnes hostí Ostravu

3. březen 2018, 14:05

Kolín - V druhém kole skupiny A2 Kooperativy NBL se basketbalisté BC Geosan Kolín utkají v sobotu 3. března od 17:45 s týmem NH Ostrava.

S dnešním soupeřem z Ostravy mají Kolínští v této sezóně vyrovnanou bilanci. Nejprve jsme v pátém kole podlehli na ostravské palubovce Nové Huti 85:78. V Geosan Aréně pak přišla výhra kolínských basketbalistů 70:63. K výhře Kolín dotáhli Skinner s 28 body, Šafarčík s 15 body a Bakić s 11 body. Za soupeře vstřelili nejvíc bodů Stojačič (15), Blagojevič (13) a Woods s Bohačíkem (12).

NÁZORY PŘED UTKÁNÍM

Pavel Beneš (trenér BC Geosan Kolín): „V dalším domácím utkání skupiny A2 budeme usilovat o první vítězství v nadstavbové části. Ostrava se primárně opírá především o hru cizinců a jejich individuální dovednosti. My chceme předvést týmový výkon a prezentovat se kvalitním basketbalem. Věřím, že i přes velmi krutou porážku s Ústím nad Labem v prodloužení dokážeme pozvednout hlavy a popereme se o vítězství.“

SOUTĚŽ O POUKÁZKU NA JÍZDU LIMUZÍNOU

Vylosovaný divák získá poukázku na jízdu limuzínou.

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ O PIZZY A  TABLET

Na domácích zápasech Kooperativa NBL bude opět probíhat divácká soutěž: Pořadatelé vhodí mezi diváky 3 míčky. Dva držitelé míčků vyhrají PIZZU, majitel zvlášť označeného míčku bude hrát o tablet, který získá, když za 45 sekund vstřelí 2 koše z půlkruhu, 2 trestné hody a 1 koš z tříbodové vzdálenosti.

LEGO SOUTĚŽ PRO DĚTI

Pro děti máme připravenou tradiční LEGO SOUTĚŽ: O přestávce mezi 1. a 2. čtvrtinou budou vylosovány 3 děti, které dostanou stavebnici LEGO. Soutěžní kupóny budou vydávány u vstupu do haly.