Unikom

Na hřištích soupeřů Sokol Kutná Hora nebodoval

6. listopad 2017, 06:32

Kutná Hora - O víkendu nastoupili Sokolové k zápasům 2. ligy na hřištích soupeřů - Sokola Kbely a BK Brandýs. V obou zápasech byl Sokol Kutná Hora herně vyrovnaný svým soupeřům, ale horší úspěšnost ve střelbě a především nedůslednost v obraně vedly k porážkám na hřištích obou soupeřů.

Sokol Kbely A - Sokol Kutná Hora 94:79 (19:20, 46:35, 68:57)

V sobotu na hřišti Sokola Kbely rozhodla tragická druhá čtvrtina, tu Sokolové prohráli 27:15. Další průběh utkání by vyrovnaný, ale vždy, když se hráči Sokola dokázali dotáhnout na rozdíl 6 či 8 bodů, došlo ke zbytečné ztrátě v útoku a nedůslednosti v obraně a skóre opět narostlo ve prospěch soupeře.

Body Sokola Kbely: Papež 20 (4), Kulíšek 15, Hanzlík 15, Ertelt 12. Body Sokola KH: Kocourek 17, Prušinovský 17 (1), Málek 14, Haviar 14 (4), Němeček 11 (1), Matějka 4, D. Kratochvíl 2. Trojky 8/6, TH 18/10 - 13/7, Fauly 14/20.

BK Brandýs n. L. - Sokol Kutná Hora 84:74 (28:20, 46:30, 66:54)

Nedělní utkání začal Sokol opět velice vlažně v obraně, což znamenalo náskok v poločase pro Brandýs o 16 bodů. Opět zbytečné ztráty v útoku a nižší střelecká úspěšnost a k tomu se ještě projevilo zranění rozehrávače Jana Málka ze sobotního utkání. Tyto okolnosti znamenaly porážku i přes to, že Sokol vyhrál druhý poločas 38:44. Smutný je fakt, že dva hráči soupeře nadělili Sokolům téměř 50 bodů!

Body BK Brandýs: Ornst 26 (3), Harting 23 (1), Horák 17. Body K. Hory: Němeček 31 (6), Kocourek 17, Říhovský 14, Prušinovský 6, Málek 4, Matějka 2. Trojky 6/6, TH 8/4 - 20/12, Fauly 18/14.