Nedělní vítězství Kutné Hory se zrodilo až v samotném závěru utkání!

3. říjen 2010, 22:02
(aktualizováno: 3. říjen 2010, 22:03)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora zvítězili i ve druhém utkání letošního krajského přeboru, v neděli porazili Pečky o jediný bod!

K. Hora - Pečky 65:64 (36:35)

Vydřené vítězství v samotném závěru utkání. Domácím se vůbec nedařilo, hráči neproměňovali ani vyložené příležitosti, což soupeř dokonale využil. Sokolům se  nedařila střelba ze střední vzdálenosti a i v obraně se projevila nedůslednost při bránění. O vítězství rozhodla zvýšená bojovnost v závěru.

Body K. Hory: Kocourek 29, Málek 15, Vavák 10, Císař 4, Loužil 4, Aufrecht 2, Kořínek 1. Body Peček: O. Teplý 18, Jelínek 17 atd. TH: 17/9 - 28/18. Osobní chyby: 25 - 20. Trojky: Vavák 2 - 3. Rozhodčí (s chybami) Šuška (Benešov) a Kejklíček (Kolín). Čtvrtiny: 17:16, 19:17, 17:23, 12:8.

Sestava Sokola Kutná Hora: Aufrecht, Císař, Dastych, Kocourek, Kořínek, Loužil, Málek, Prušinoský, D. Vágner, M. Vágner, Vavák. Trenér Aleš Dorazil.

Více informací ze sobotního utkání najdete zde.

Benešov - Kutná Hora 45:59 (21:20)

Překvapivé vítězství dorostenců Sokola po dobrém výkonu celého družstva. Body K. Hory: Kotrba 27, Klečák 13, Žemla 9 atd.