Oslabený kádr v zápasech venku neuspěl

22. listopad 2009, 20:24

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora odjížděli k dalším utkáním v rámci krajského přeboru citelně oslabeni o řadu zraněných či nemocných hráčů. V obou utkáních podlehli, i když v sobotním duelu v Brandýse n. L. měli blízko k vítězství.

Brandýs n. L. - K. Hora 70:68 (29:31)

I když Kutnohorští nastoupili bez pivotů Kocourka a Kořínka, na rozehře chyběli Aufrecht a Gottfried, podali dobrý výkon. O vítězství přišli až v poslední minutě, kdy domácí proměnili trestné hody. U domácích se prosadili Chábek a Golda.

Body Brandýsa n. L.: Chábek 17, Golda 12, Čajka 12, Ornst 7 atd. Body K. Hory: Říhovský 21, Loužil 12, Málek 10, Dastych 8, Pokorný 6, Prušinovský 5, Císař 2, Levý 2, Vavák 2. TH: 24/13 - 16/7. Osobní chyby: 24 - 20. Trojky: 5/5 (Loužil 2, Říhovský 2, Prušinovský). Čtvrtiny: 14:15, 20:24, 17:14, 19:15. Rozhodčí: Velda a Nesvatba (M. Boleslav).

Mělník - K. Hora 87:62 (43:30)

Domácí nad citelně oslabeným družstvem Sokol Kutná Hora zvítězili zaslouženě. Hostům se nepodařilo ubránit střelce Onderku, který proměnil šest trojek Hostům se nedařila střelba ze střední vzdálenosti a slabinou bylo doskakování pod oběma koši.

Body Mělníka: Onderka 20, Rameš 13, Šťastný 9 atd. Body K. Hory: Říhovský 19, Prušinovský 17, Aufrecht 8, Vavák 7, Loužil 7, Dastych 4. TH: 20/13 - 6/5. Osobní chyby: 11 - 18. Trojky: 9/11 (Prušinovský 4, Říhovský 3, Aufrecht 2, Loužil, Vavák). Čtvrtiny: 23:14, 20:16, 27:17, 17:15. Rozhodčí: Bukovský - Tesárek (Praha).

Sestava Sokola Kutná Hora: Aufrecht (pouze v neděli), Císař, Málek a Pokorný (pouze v sobotu), Říhovský, Vavák, Prušinnovský, Dastych, Loužil, Levý. Trenér Aleš Dorazil.