Poslední domácí zápas základní části Kutné Hoře nevyšel, prohrála se Slaným

25. únor 2013, 11:17
(aktualizováno: 25. únor 2013, 11:17)

Kutná Hora - Poslední domácí zápas základní části krajského přeboru basketbalisté Sokola Kutná Hora sehráli o víkendu. A neuspěli - BC Slaný podlehli 77:85.

Kutná Hora - Slaný 77:85 (22:18, 45:43, 63:61)

Vyrovnaný zápas rozhodla poslední čtvrtina. "To nám odešla střelba, ztráceli jsme zbytečně míče v útoku. A jak jinak - odešli jsme asi i fyzicky, na strřídaní byli jen dva hráči," řekl k zápasu Michal Vavák.

Soupeř Kutné Hory pro první kolo play-off ještě není jistý, rozhodne se po posledním zápase základní části - v neděli 3. března v Berouně.

Od 28. února do 2. března budou Kutnohorští na tradičním turnaji v polských Tarnowskich Gorach.

Body Kutné Hory: Kocourek 32, Prušinovský 17 (1), Málek 10, Vavák 9 (1), Aufrecht 7 (1), Buriánek 2. Body Slaný: Lavička 27, L. Horák 14... Fauly: 15 - 15. TH: 11/8 - 12/8. Trojky 3 - 7. Rozhodčí Nesvadba, Velda.