Proti Kladnu jasně zvítězili, v souboji s Kralupy sahali po všech bodech

24. listopad 2014, 18:52
(aktualizováno: 24. listopad 2014, 18:52)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu sehráli další dvě utkání krajského přeboru. Na domácí palubovce přivítali Kladno a Kralupy nad Vltavou.

Sokol Kutná Hora - BK Kladno B 91:65 (21:21, 45:31, 73:44)

Proti Kladnu si Kutnohoráci připsali jasné vítězství, i když v první čtvrtině tápali. Pak ale soupeře jasně přehráli, když zářil zejména Kocourek.

Body Kutná Hora: Kocourek 35 (1), Haviar 15 (3), Prušinovský 15 (1), Málek 9, Vavák 8, Aufrecht 3 (1), Kratochvíl 3 (1), Hrubý 2, Levý 1. Fauly:16-18. Trojky 7-7. TH 24/10 - 12/9. Rozhodčí: Velda, Nesvadba.

Sokol Kutná Hora - Kralupy n/Vltavou 63:69 (12:25, 31:35, 43:47)

V neděli do kutnohorské sokolovny přijely silné Kralupy, které jsou známé tvrdým basketbalem. "První čtvrtina byla z naší strany opět tragédie, pak se hra vyrovnala," popisoval utkání Michal Vavák. "Přešli jsme na zónu a vlastně až do konce zápasu hráli o vítězství. Závěr jsme ale nezvládli," uzavřel.

Kutnohoráci sehrají další utkání za čtrnáct dní s Kolínem.

Body Kutná Hora: Kocourek 24, Haviar 20 (2), Gottfried 8 (2), Aufrecht 4, Málek 4, Prušinovský 2, Hobza 1. Fauly: 18-15. Trojky 4-4. TH 17/11 - 12/8. Rozhodčí: Velda, Nesvadba.