V domácím prostředí kutnohorští basketbalisté opět dvakrát vyhráli

17. říjen 2010, 22:27
(aktualizováno: 17. říjen 2010, 22:27)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu nastoupili k dalším dvěma utkáním krajského přeboru. V obou domácích zápasech uspěli:

K. Hora - Alma Benešov 72:64 (35:24)

Domácí zvítězili po slabém výkonu celého družstva. Sokolům se nedařila střelba a hráči chybovali v přihrávkách. Trenér Aleš Dorazil dal příležitost všem hráčům.

Body K. Hory: Kocourek 15, Málek 13, Prušinovský 10, Císař 10, Aufrecht 8, Kořínek 4, Dastych 4, M. Vágner 3, Vavák 2, Loužil 2. Body Almy: Kurfirst 17, Masár 10, Petráš 5, Vondráček 5 atd. TH K. Hory: 23/17. Fauly KH: 22. Trojky KH: Aufrecht, Prušinovský. Čtvrtiny: 20:8, 15:16, 23:18, 14:22.

K. Hora - Brandýs n. L. 66:56 (43:39)

Dramatické utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích basketbalistů, kteří proti sobotnímu duelu podali zlepšený výkon. Brandýští si přes dobrý výkon odvezli prvou porážku.

Body K. Hory: Kocourek 29, Kořínek 8, Prušinovský 8, Aufrecht 6, Dastych 6, Vavák 4, Císař 2, Loužil 2, Málek 1. Body Brandýsa: Gonda 15, Kusko 10, M. Čajka 6 atd. TH: 13/6 - 26/12. Fauly: 21 - 17. Trojky: 3 (Aufrecht 2, Kocourek) - 3. Čtvrtiny: 12:11, 18:13, 13:15, 23:17.

Obě utkání řídili rozhodčí Bukovský a Nesvadba z Prahy. Sestava K. Hory: Aufrecht, Císař, Dastych, Loužil, Kořínek, Kocourek, Konečný, Málek, Prušinovský, D. Vágner, M. Vágner, Vavák. Trenér Aleš Dorazil.