V prvním přípravném utkání chyběl Ondřej Říhovský, který je po operaci kolena

11. září 2010, 12:19
(aktualizováno: 11. září 2010, 12:20)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora jsou v plné přípravě na novou sezonu v krajském přeboru a k přátelskému utkání si pozvali družstvo Jiskry Havlíčkův Brod.

Kutná Hora - Havlíčkův Brod 100:74 (63:53)

První poločas byl vyrovnaný, ale v další části Kutnohorští  svého soupeře předčili dobrou práci pod oběma koši, kde se uplatnili Kořínek, Dastych a Kocourek. Trenér Aleš Dorazil dal příležitost všem hráčům. S družstvem prozatím netrénuje Říhovský, který je po operaci kolena. Do tréninkovéího procesu se zapojí až v polovině října. Utkání splnilo účel a bylo dobrou přípravou na mistrovské boje.

Body K. Hory: Dastych 21, Kocourek 17, Kořínek 16, Vavák 10,  Málek 9, Aufrecht  7, Císař 7, M. Wagner 6, Prušinovský 5, D. Wagner 2.  Body H. Brodu: Kolesa 13, Nepraš 8, Šinágl 8 atd. TH: 41/24 - 22/7. Fauly: 26 - 34. Trojky: 4 (Aufrecht, Císař, Prušinovský, Vavák) - 4. Čtvrtiny: 24:23,  29:20, 11:14, 36:17.

Sestava Sokola Kutná Hora: Aufrecht, Císař, Dastych Kořínek, Kocourek, Málek, Loužil, Prušinovský, Vavák, D. Wagner, M. Wagner. Trenéři Dorazil a Katochvíl. Utkání řídili s přehledem rozhodčí ing. Kukla a Pokorný.